Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ok ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ok ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Ha a baratom a lakásomban lakik es közben más nőnek írkál, akit régebbről ismer mint engem ?

Szerintem nem tehet róla, hogy nem szerelmes belém és ahogy lehetősége van, másnak ír


2023. márc. 18. 03:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Most nézted meg a telefonját mi?!
2023. márc. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Neki a jelek szerint oké, és úgy néz ki, hogy neked is, hiszen még mindig nálad lakik.

Abban igazad van, hogy nem lehet erőltetni a szerelmet. Az viszont jó kérdés, hogy miért adsz neki így is lakhatást?Önbecsülés teljes hiànya?

2023. márc. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
2-es, azért nem mindegy mit írogat más nőknek, milyen időközönként és milyen kapcsolat volt köztük régen. Mert ha ez mind normális tartományban van akkor tök oké.
2023. márc. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

#3

A kérdező szerint felé nem érez szerelmet a pasas. Lakni viszont jó nála a pasinak, de csak addig amíg nem fűzi be a másik nőt. Ezt kezdheti az időjárásról való beszélgetéssel is. Idővel jön a többi is, ha a nő vevő lesz rá. Akinek ez így oké, az az ő döntése. Nekem nem lenne az.

2023. márc. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
4, az eddig rendben van. Nem védem a pasit, DE nagyon sokan nagyon féltékenyek tudnak lenni akár oktalanul is, vagy akár képzelnek olyat ami nincs. Egyébként ha ennyire biztos abban, hogy nem szerelmes belé, akkor miért nem küldi el?
2023. márc. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

#5

Ezt én sem értem.... De tettem fel kérdéseket neki az első hozzászólásomban. Válaszát még nem írta meg rá.

2023. márc. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg tehet róla, hogy kihasznál, és szerelmet hazudik, hogy ingyen tudjon lakni nálad. Gondolom, szépen felezgettek mindent, ő meg el tudja tenni havonta a fizetése nagyrészét. Mire befűzi a csajt és biztos a dolgában, lesz pár milla alaptőkéje, hogy új életet kezdjen mással.

Miért nem olyannal élsz, aki téged akar és veled tervez?

2023. márc. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, az, hogy hazudik valóban nem szép, en nem varom el hogy velem legyen mindenáron es hazudozzon.

De neki így élvezetes, hogy felre vezet

2023. márc. 18. 09:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod neki, akkor nem kell csodálkozni kérdező. 🤷‍♀️Partner vagy abban, hogy élvezkedve tudjon átbszni. Nem is értem ezt a kérdésedet.
2023. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt inkabb az a kerdes, hogy te miert turod ezt el?
2023. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!