Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára, hogy nagyon zavar most már a viselkedése?

Figyelt kérdés

Valószínűleg most lesznek akik megszólnak, hogy ennél nagyobb bajom sose legyen az életben, viszont ha a másik már kezd fojtogatóvá válni a viselkedésével, nem is úgy hangzik már a dolog.

A barátommal jelenleg távkapcsolatban élünk, még 3 hónap és befejezem a tanulmányaim, a munkám, és költöznék hozzá.

Az utóbbi időkben felvett egy mostanra elég idegesítő szokást, mégpedig hogy egy nap minimum 5-10x legyen kizárólag telefonos beszélgetés, mert ő utál írni. Ezt eddig nem mondta, mindegy.

Így egy napom már kora reggeltől telefonálással kezd, útközben az iskolába is végig, szünet előtt is menjek ki felhívni, majd szünetben is. Hívjam iskola után, amíg át nem érek a munkahelyre, azt az utat végig kell telefonálni. Majd a munkában is, szünet előtt és szünetben is hívjam. Ha végeztem, hívjam mielőtt elmennék fürdeni és aludni, majd utána is.

Amint nem tudok telefonközelben lenni, jön a csalódott durcás viselkedés, hogy jó oké, így se vagyunk együtt, akkor még ennyit se legyünk mert én nem érek rá...

Kb 2 hete megy ez, ezelőtt volt egy nagyon furcsa hívása, akkor tőle szokatlan hangon fejezte ki hogy mennyire szeret, és csak engem, csak én vagyok a minden, nincs neki senki más és reméli nekem sem. Még vissza is kérdeztem poénosan hogy mi történt, mert sose volt ilyen szinte.

Minden esetre sértődés nélkül akarnám közölni, hogy ne legyen már egy élő gps a hátsómban, de ha ellenkezek mindjárt jön azzal hogy megcsalom és azért nem hívom.

Nem vagyunk már rég gyerekek, de ez nekem még tini kategóriába se fér bele.


2023. febr. 8. 10:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny, kontrollálni akar. Beteges a viselkedése. Beszéld meg vele, hogy neked ez nem fér bele, vagy bízik benned, vagy vége. Ha most ezt ráhagyod, később csak rosszabb lesz.
2023. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy szakítasz vele, mert egy manipulatív barom, illetve mert nyilvánvalóan megcsalt.
2023. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

"Kb 2 hete megy ez"

Csak azért mehet, mert csinálod.

Ez rosszabb, mint egy harmadik műszak.

Kell ez neked?

2023. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2-es ír, az is egy opció. Gyakori, hogy a félrelépő fél a másikra vetíti ki a félrelépését. Magyarul megcsalt téged és attól tart, hogy te is megcsalod. Szerintem szakíts vele, nem normális, ahogy viselkedik.
2023. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez tényleg durva. Én megmondanám, hogy napi egyszer beszéljünk, akkor lehet akár hosszabban is (mondjuk este), de a többi időszakban szeretnék nyugodtan közlekedni, enni, fürödni, készülni a munkára, sulira. Arról nem szólva, hogy nem is mindig van az embernek úgy mondanivalója, hogy kötelezően kell egy nap csomószor beszélni.


A kettes felvetése sem hülyeség, bár erős egyértelműen kijelenteni, de lehet egy esetleges megcsalás jele is, amit megbánt, és fél attól, hogy te is elköveted, ha nem monitoroz folyton.

2023. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a megcsalás itt szinte bizonyított.

Ez egy tipikus kezelési mód a megcsaló fél részéről.

Bánja, vagy csak fél, hogy kiderül, ezért beléd akar csimpaszkodni, ahogy tud, közben meg eszébe jutott, hátha te is megcsalod. Ezért még jobban csüng, és próbál ellenőrizni.

De maradjunk akkor a bizonyítható tényeknél. Ha nem hívod, mert nem érsz rá, hisztizik, sértődött, pedig még nem is szóltál, hogy úgy tapad, mint egy pióca. Én nem finomkodnék, megmondanám, hogy eszemben sincs elszámolni neki, napi egyre csökkentsük a telefonálást, mert így megfojt, és ezt nem csinálom.

2023. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nekem is motoszkál a fejemben hogy megcsalt, de fogalmam sincs hogy szerezhetnék erről bizonyosságot.

A másik meg hogy tényleg abszolut nincs már miről beszélni, de sokszor ez is baj, mert csak hallgatok és tuti valami bajom van azért nem beszélek. Mostanság ezek a hívások leginkább ilyen sz.r hangulatban telnek és zárulnak, totál semmi értelme.

Ma reggel mikor beszéltünk, mondta hogy az öccse ma átmegy hozzá suli helyett (elég sokat lóg az öccse iskola helyett nála), én meg mondtam hogy sokat hiányzik a srác, erre rám vágja, hogy inkább vele foglalkozzak ne az öccsével. Rendesen féltékeny a saját öccsére is. Semmiképp sem akarom ezt a rabságot fenntartani tovább.

2023. febr. 8. 11:31
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy ő nem dolgozik, hogy ráér egész nap telefonálgatni?
2023. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Édes jó Istenem, egy mondatot nem mondhatsz az öccséről? Ez beteges. Én a helyedben nem költöznék, sőt, szakítanék is, ha megcsal, ha nem. Egy óvodás viselkedik így.
2023. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Hétvégi munkája van, azért van ennyi ideje úgymond, viszont munkaidejében is simán kimegy hogy felhívjon.

Nagyon gondolkodom már hogy kiveszek egy saját albérletet itt ahol vagyok.

2023. febr. 8. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!