Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nők! Miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Miért nem kell nektek a rendes figyelmes pasi aki oda vissza van értetek?

Figyelt kérdés
Unalmas?
2023. márc. 18. 10:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyenek általában rondák és/vagy unalmasak.
2023. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem ronda éppen ez a baj. :)

Külsőre is felkeltettem a figyelmét sőt ő kezdeményezett mert megtetszettem neki.

2023. márc. 18. 10:22
 3/31 anonim ***** válasza:
57%

Kamuka :) mert ha így lett volna most nem ide írogatnál incelkém.

Sőt, akinek erről az oldalról kell válasz annak alapból csúszik a kuplung.

2023. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%

Ez valóban érdekes kérdés. Amióta az eszemet tudom, tisztán soha nem tudtam osszejönni egy lánnyal sem. Kábítószerfuggő vagyok, mikor a szerekkel élek, agresszív és hát...munkanélküli is vagyok olyankor, teljesen a mélybe taszít a szer...

A legfullosabb nőket szedtem fel ilyenkor, de ne az ilyen agyhalott lányokra gondoljatok, egyetemet végzett, tanult, okos, intelligens, hihetetlenül szép, szexi, gyönyörű nőket képzeljetek el. Szó szerint tapadtak rám.

Hogy mit, vagy kit láttak, látnak bennem, azt én mint férfi elképzelni sem tudom, nem értem a logikát, nem értem a képletet, nem értem sehogy a dolgot....

Persze rengetegszer volt amikor tisztán, rendezett életvitellel, normális dolgos felelősségteljes, kedves férfiként próbáltam csajozni, sorra koptattak le a lányok.

A jelenlegi barátnőmmel már 5 éve vagyok együtt, úgy esett, hogy ő épp befejezte az egyetemet és szerette volna a "karrierjét" tovább építeni, védőnő szeretett volna lenni, szóval védőnő, tehát gyerekekkel foglalkozik, szóval a család mint szó, az nála eléggé nagy jelentőséggel bír. Az első randira épp totálisan beállva érkeztem, még ő is hívott taxit nekem, mert totál kiütöttem magam.

De velem maradt....de miért?

Mi ez a nőkben? Mit látnak az ilyen pasikban? Mégis mit??!!

2023. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

10:25!

Miért lenne kamu?

Együtt voltunk szép volt jó volt meg minden.

De ő be akarja fejezni és elmondása szerint semmi baj velem.

De mégsem akar.

Én csak kíváncsi vagyok ennyi az egész.

2023. márc. 18. 10:35
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagy te állítólag "rendes", ami alap egyébként, ha nem vonzóik hozzád. Mi a fszból hiszitek, hogy elég annyi a kapcsolathoz, hogy "rendesek" vagytok?
2023. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Hiába vagy rendes, minden más többi nem kell neki.
2023. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Az erzelmeket nem.lehet iranyitani. Attol, hogy rendes vagy, meg nem szeret beled. Sajnos ez ilyen, o sem teget rola, ha nem alakultak ki az erzelmek.
2023. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Volt akit leszartam és alig foglalkoztam vele.

Az meg futott utánam.

2023. márc. 18. 11:01
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Van az ugy, hogy az elerhetetlen ertekesebbnek tunik.
2023. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!