Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átmeneti állapot lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átmeneti állapot lehet a páromnál?

Figyelt kérdés

A párommal 5 hónapja vagyunk együtt, össze is költöztünk, majd mindkettőnk akaratából lett 2 kiscicánk. A párom itthonról dolgozik. Amióta a két cica itt van, elhidegült tőlem. Tegnap este átbeszéltük a dolgokat, és konkrétan megmondta, hogy sajnos hibázott mikor cicát szeretett volna, mert nem tud tőlük dolgozni, nem tud velük együtt élni. Olyan lelkiállapotba került, hogy azt sem tudja megmondani, hogy szeret e. Kérdeztem hazaköltözzek e, azt mondta ne menjek, szeret velem élni, jó hogy együtt vagyunk, csak érzelmileg teljesen kimerült. Az biztos, hogy a cicáknak keresünk új, szerető gazdit, de azt mondta nem tudja utána változik e valami, mert annyira rottyon van hogy nem látja a sztori végét. Szeretné, ha működne köztünk a dolog, de folyamatosan ingerült a macskák miatt. Egyébként sosem veszekszünk semmin, nagyon jó csapatként tudunk együtt élni, de az intimitás hiányzik.

Volt már valaki így? Létezik hogy külső tényezők így lelkileg lehúzzon valakit? Érdemes továbbra is türelmesnek lennem? Köszönöm a válaszokat. 25/L



2023. márc. 18. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Inkább a párom, mint a macska. Nem létezik, hogy emiatt elhidegüljek a másiktól. Mi az hogy az intimitás hiányzik? A macska miatt?!

Nehezen hiszem. A párod férfi?

2023. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Új posztban is dolgozik, nagyobb teherrel és felelősséggel. Egyszerre lehet hogy sok minden neki ?
2023. márc. 18. 13:41
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy állsz a macskákhoz?
2023. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szeretem őket, nekem nincs velük bajom, bár nem én vagyok velük egész nap, mert nem itthonról dolgozom. Nyilván ha a páromat zavarják, a legjobb döntés a nyugalma érdekében, ha megválunk tőlük.
2023. márc. 18. 13:44
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te is érzed,hogy nem a macskák miatt nincs köztetek intimitás?!... 😂
2023. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni hogy a macskák miatt váltouott feléd
2023. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
Én simán el tudom képzelni. Nem is akarok állatot a lakásba.
2023. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeret, csak ők is tényezők.
2023. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorák a matykák? :D
2023. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Úristen...ha már 5 hónap alatt eltűnik az intimitás az rég rossz. Remélem Te is látod, hogy csak kifogásként használja a macska sztorit. Mi kertesházban lakunk 2 benti macskával és 2 kinti benti kutyával, de ettől nálunk a 10 év alatt nem múlt el semmi.Ja és egyikünk itthonról dolgozik már 4 éve. Szerintem inkább gondolkodj el, hogy egyáltalán van-e ennek a kapcsolatnak hosszútávon jövője. Valszeg megijedt már ettől az apró felelősségtől, meg attól, hogy magán kívül mással is kell foglalkozni. Nem tudom mekkora helyen éltek, de az is lehet amúgy minimálisan gond. Én a helyedben lelépnék, mert valszeg Te meg csak arra vagy jó neki, hogy ne legyen egyedül kb. viszont Te közben tudsz gondoskodni magadról.
2023. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!