Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi lenne a reakciótok ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a reakciótok ha?

Figyelt kérdés

ha megtudnátok hogy a pasitok egyszer régen együtt volt egy másik pasival?

Évekkel ezelőtt, csak orális szex történt köztük, "élete leggázabb dolga volt" most már téged szeret.

Hogy reagálnátok? Mit mondanátok?


2010. okt. 7. 11:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semmi. Akár biszex, akár csak kipróbálta, nekem nem ártott vele.
2010. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de mi mondanál neki, a szemébe?
2010. okt. 7. 11:41
 3/20 anonim ***** válasza:

uh hát én lehet nem tudnám elviselni a gondolatot! Bár én olyan típus vagyok, aki abszolút nem tudja tolerálni az ilyen dolgokat!:S

De ha téged nem zavar, akkor azt mond neki, amit ez első válaszoló írt! Hogy neked nem ártott vele..


22/L

2010. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg visszakérdeznék, hogy ez most komoly? Aztán a kezdeti sokk után minden menne úgy, ahogy addig.
2010. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
azt mondanám neki a szemébe: "bu.zi vagy, és még tagadod is?"
2010. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
"A megismerkedésünk után történt? Ha nem, semmi közöm hozzá."
2010. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
könnyen mondják itt a válaszokat, pedig mindannyian tudjuk, h számít a másik múltja, ugyan már nem tud rajta változtatni, de nyilván nem mind1 senkinek h a világ k*vájával, vagy gyilkossal vagy sorolhatnám jött össze. érdekes, én nem tudom h bírnám feldolgozni, és mindig bennem lenne, h azért a b*ziságra való hajlam benne van, mert ezt egy teljesen heteroszexuális férfi rémálmában se tenné meg, de bizonyára nem vagyok elég liberális. fennakadnék rajta az bizts.
2010. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
megnyugodnék, hogy kettőnk közül nem csak nekem volt orális kapcsolatom a saját nememmel :D kifaggatnám, hogy milyen érzés volt és, hogy megtenné-e megint, esetleg mi lenne, ha hárasban csinálnánk...hmmm
2010. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
engem nem zavar, mert előttem történt, most velem van együtt, de mégis, valahogy miközben szexelünk, ott van hogy "ezt ő már csinálta pasival is" vagy hogy "ezt már csinálta neki egy pasi is".
2010. okt. 7. 12:02
 10/20 anonim ***** válasza:

"engem nem zavar, mert előttem történt, most velem van együtt, de mégis, valahogy miközben szexelünk, ott van hogy "ezt ő már csinálta pasival is" vagy hogy "ezt már csinálta neki egy pasi is"."


Tehát mégiscsak zavar.

2010. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!