Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a reakciótok hogy ha kiderülne a pasitok hazudott a koráról?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit régebben megismertem viszont akkor hazudtam a koromról mivel idősebb volt és nem akartam hogy lenézzen. Most kezd komolyra fordulni a dolog és nagyon szeretem viszont félek hogy ha elmondom az igazat egy életre megbántom. Mit csináljak?
2011. máj. 29. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy és mennyinek hazudtad magadat? :D
2011. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:
100%

ezt elbasztad..:) ügyes légy, hogy jól kimássz belőle:)

sok sikert

2011. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj valahogy viccet csinálni az egészből, úgy könnyebb lesz, de csak ha jól csinálod.
2011. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Velem pontosan ugyanez volt a helyzet (lány vagyok). Nem javasolnám, hogy vicceld el (habár én értem a poént, nagyon is). De az a legjobb, ha szépen bevallod és elmondod az indokot is. Azt már nem tudom, hogy fog rá reagálni, hiszen különbözünk. (Én egy kicsit megsértődtem, de ott folytatódott minden, ahol abbahagytuk:) )
2011. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Én is ezt csinálom mikor 40-es korosztályt hajtom.

Általában 4et szoktam hazudni, de később mikor elmondom nem nagyon sértődnek meg.

Főleg míg 22 voltam hozzá tettem, hogy ez a 22-es csapdája:D

2011. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer hazudott a pasim a koráról (elég nagyot, azt mondta 24 és 34 volt, de nem látszott rajta), de én annyira szerelmes voltam belé, hogy abszolút nem érdekelt!De ez én vagyok, minden csaj más.:)
2011. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem már hazudott a pasim a koráról..1 buliba találkoztunk és azt mondta h 28 éves és én elhittem mert fiatalnak nézett ki...még első randin nem is gyanakodtam majd elszolta magát h nyugodtan keressek rá googlen..hát ott kiderült h nem 28 volt a drága hanem 33!!!!majdnem leestem a székről amikor megláttam de mikor második randin rákérdeztem akk elmondta,de elnéztem neki...
2011. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha eddig nem vette észre h nem annyi vagy amit mondtál..akkor teljesen mind1 a szám szerintem:D
2011. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kell hazudni? Ezt már akkor elbasztad mikor elkezdted! Szerinted a csaj hogy fog bízni benned ha még a korodat is hazudtad?
2011. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy mérges lennék, de nem azért, mert a korodról hazudtál, én eleve nem viselek el semmiféle hazugságot, szóval lehet, h ez nem mérvadó.
2011. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!