Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem a pasimat, de nem vagyok belé szerelmes? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek a pasimmal lenni, nagyon szeretem, mint embert, de soha nem voltam belé szerelmes. Mielőtt megismertem, 4 évig szerettem egy másik srácot, és már akkor erős volt bennem a gyanú, hogy az a szerelem kitörölhetetlenül mély nyomot hagy bennem. A dolog beigazolódni látszik... Még mindig sokat gondolok rá. Persze a pasimra többet, és tökéletesen megvagyunk, de nem tudom szerelemmel szeretni és ettől furcsán érzem magam...

Mit tegyek?

22/L


2010. okt. 7. 11:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Most komolyan, tisztességesnek érzed magadat, amikor egy olyan valakivel vagy együtt, akit nem szeretsz, és ő el is hiszi, hogy igen?
2010. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sokan vannak így kapcsolatban, hogy nem szerelmesek, csak jól megvannak, szeretik egymást, megszokás stb. Hát ha úgy gondolod, hogy tudod ezt így sokáig csinálni, akkor maradj vele. De ha attól tartasz, hogy jön valaki, és beleszerethetsz, lehet, hogy abba kellene ezt hagyni... Bár még 22 évesen fiatal vagy, élvezd az életet!
2010. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

ma 11:57

"Szerintem sokan vannak így kapcsolatban, hogy nem szerelmesek, csak jól megvannak, szeretik egymást, megszokás stb."


Sok embernek vannak problémái az őszinteséggel...

2010. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Szakíts és maradjatok barátok.
2010. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Moszuke ***** válasza:
29%

[..]Sok embernek vannak problémái az őszinteséggel...[..]

+1


sajnos nagy nagy nagy igazad van

2010. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Vuuuk ***** válasza:
100%

Ne tedd tönkre a gyereket!

mond meg neki, amit ide leírtál! legyen benned annyi hogy ha eddig hazudtál neki, akkor most őszinte vagy!

sok srácnak hiába mi férfiak vagyunk, tudunk érzékenyek lenni!

És lehet hogy le leszek pontozva, meg hurrogva, lesz@rom, akkor is leírom!

Az olyan lányok miatt, akik kihasználják a fiúkat, átb@sszák a fejüket, lesz sok férfi, szemétláda és kezdi el kihasználni a nőket! Aztán persze a csajok jönnek, hogy már nem szeret, meg csak meg akar dugni meg ilyenek.

Igen, mert előtte csak ilyen kis k@rvákkal találkozott az a gyerek,akik ezt tették vele (amit leírtam) és nem tudta felfogni azt, hogy ezzel egy olyan lányon áll bosszút, akin nem kéne.

Engem is használtak ki, k@rták át az agyam, de mégis megmaradtam a bnőimmel szembe tisztességesnek! és nem azért mert nem álltam volna bosszút eleinte szívesen, hanem mert láttam a nővéremet, ahogy lelkileg tönkrement egy időre, 22 évesen az ilyen görény pasik miatt. Valószínű, ha ezt nem látom, akkor sajnos én is megbántottam volna olyan lányt, akit nem kellett volna és aki tényleg szeretett...

Na röviden ennyi!

A barátodhoz meg légy őszinte!

2010. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen véget kell vetni ennek a "kapcsolatnak", adj lehetőséget neki is és magadnak is, hogy olyanra találj, akibe tényleg szerelmes lehetsz, és a jelenlegi párod is találhat olyan nőt, aki szerelemmel szereti.

Ez így langyos szar.

2010. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Vuuuk ***** válasza:
ja 25/F bocsi!
2010. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért mielőtt ilyen durva kommenteket írnak egyesek, jobb lenne átgondolni a dolgot. Szó sincs arról, hogy valaha is hazudtam volna neki, mivel egyszer sem hagyta el a számat a 'szeretlek'. Inkább talán magamnak hazudok...
2010. okt. 7. 12:21
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szó sincs arról, hogy valaha is hazudtam volna neki, mivel egyszer sem hagyta el a számat a 'szeretlek'."


A szerelmet nem szavakkal bizonyítja az ember, hanem tettekkel. Attól, hogy nem mondtad ezt ki, még cselekedhettél úgy, és a jelek szerint cselekszel is, hogy ő logikusan erre a következtetésre jusson.


"Inkább talán magamnak hazudok..."


Ezzel csak tetézed a bajt. Tessék magaddal tisztába jönni mihamarabb.

2010. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!