Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhatnek ebben a helyzetben. Hogyan fogadjam el ezt?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy megcsalt a párom. De ami a legborzasztobb az az h egy ronda dagadt öreg nővel!


És 27 vagyok, figyelek az alakomra, sportolok, kedves vagyok, szexben kezdeményező. Szóval azt érzem rendben vagyok

Mégis mit tudtat az a nő h elcsavarta a párom fejét? Hétfőn el is költőzik tőlem.

Mitől jobb egy öreg, dagadt nő mint én?


2023. márc. 26. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha mi, férfiak látunk egy jó nőt, amilyen nekünk soha a büdös életben nem lesz, kárörvendve mondjuk: "őt is unja valaki". Van benne valami. Ha van kedved beszélgetni, írj rám!
2023. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hihető történet.
2023. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mitől jobb egy öreg, dagadt nő mint én?"


A megcsalásnak semmi köze ahhoz, hogy jobb-e a másik.

Ha nem is jobb, de más.

2023. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint neki a belső sokkal többet számít.

Meg mi az hogy öreg? 32 vagy 52? Az se mindegy.

Az meg siman lehet hogy a husibbakat szereti.

2023. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik ennyire elviselhetetlen vagy 🙄
2023. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint belsőleg vagy sz@rabb🤷🏼‍♀️
2023. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h rosszabb lennek. Mindig figyeltem arra h neki mi lenne jo. H szep legyek mellette, tanultam/tanulok hogy buszke ra h nem egy buta lany vagyok, alkalmazkodtam hozza h ne okozzak gondot. Csak erte volt minden.


A masik olyan 38-40 lehet es legalabb 20kgval nehezebb. A munkatarsa egyebkent. Fogalmam sincsen mit eszik rajta.

2023. márc. 26. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

38 öreg 😂????

+20kg az pont a faros-bögyös 70kg-os szexistennő

2023. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalmat nem igazán lehet észérvekkel megmagyarázni.

Másrészt ez relatív dolog.Ami/aki neked öreg vagy kövér,az ettől még simán tetszhet az exednek.Az ő szemében érett és husi.

Szóval,tudom,hogy téged ez nem nagyon vigasztal,de igazából ez jelzi,mennyire nem voltatok az a bizonyos Igazi egymás számára.

2023. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő valószínűleg a pasit szereti, te meg magadat. Csak az egodat bántja, hogy miért pont egy "ilyen" kell neki.

Ha egy percig is szerelmes lettél volna a srácba, vagy egyáltalán bárkibe, tudnád, hogy a külső nem minden, de a kérdésből kiderül, hogy fogalmad sincs.

"figyelek az alakomra, sportolok, kedves vagyok, szexben kezdeményező". Tehát eddig azt gondoltad, hogy ezért jött össze veled és ez fogja melletted tartani örökre?

2023. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!