Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöljem a párommal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a párommal ha megbántott?

Figyelt kérdés
Tegnap Messengeren beszélgettünk, elmeséltem egy igen súlyos magánéleti problémámat, amire annyi volt a válasza, hogy: 'Addig nem zavarja, amíg őt nem érinti.' Nyilván feltűnt neki utána, hogy vmi problémám van, mert keveset írtam, de nem igazán esett le neki, hogy ezzel a kijelentéssel eléggé megbántott és az ő részéről kissé vészjósló gondolatokat is felvetett bennem. Mit gondoltok erről? Szerintetek is probléma van ezzel a mondattal? Meg akarom beszélni vele, de nem tudom hogyan hozzam fel a témát holnap (akkor találkozunk) tippek?

2023. márc. 26. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj Pisti, amikor a minap meséltem neked a problémámról és xy választ adtad, akkor az nekem nagyon rosszul esett. El is gondolkoztam rajta és ez meg az jutott eszembe.

Ilyen egyszerű…

2023. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hozd fel neki, hogy rosszul esett amit mondott. Aztán a további reakciókból függhet a kapcsolatotok sorsa.


De egyébként igen, szerintem is baj van a mondattal és sértő..

2023. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor valahogy mindig az az érzésem, hogy nem lehetett valamiféle félreértés? Nehezen tudom elképzelni egy normális kapcsolatban egy normális embertől ezt a mondatot.
2023. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem érinti? Ezek szerint az empátia teljes hiánya jellemzi, vagy nem szeret téged igazán.
2023. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szeret téged, nincs itt mit felhozni neki, a legjobb lenne szakítani.
2023. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt szoktátok mondani, ne akarjuk megoldani a problémáitokat, csak hallgassuk meg. Meghallgatta, elmondta a rá vonatkozó részt és kész, most ez se jó?
2023. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!