Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal megbántottuk egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megbántottuk egymást, megbeszéltük, de mindketten napok óta szomorúak vagyunk, hogyan lehet kijönni ebből az állapotból?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, de egyszerűen szomorúak vagyunk egymás szomorúsága miatt. Bocs ez tudom kicsit bután hangzik.

Mit lehet ilyenkor tenni? szörnyű ez az állapot :(



2019. jan. 12. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én odamennék hozzá átölelném és el sem engedném addig ameddig nem lesz jobb a kedve. Egyébként valami közös programot szervezni, vagy elmenni oda újra ahol az első randitok volt, vagy valami ilyesmi..
2019. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 peca1000 ***** válasza:

Egy szenvedélyes forró szex után sokkal jobb lesz a hangulatotok.


Menj oda hozzá, öleld át, ès maszírozzad neki, amivel egyidős :)

2019. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki ke magatokat rázni az apátiából. Menjetek sétálni a napra, vagy valami közös program, ami kizökkent.
2019. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem sokat segít de idő kell hozzá. Durvább veszekedések után nálunk is ez van, eléggé nyomasztó sajnos. Kitartás!
2019. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Egyébként éjszaka elég távolságtartó volt velem :( háttal aludt nekem, semmi ölelés vagy puszi.. nekem ez elég rosszul esik. :/
2019. jan. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!