Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tökéletes kapcsolat kezdet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes kapcsolat kezdet után, mi ez a hatalmas fordulás? Miért lett ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy kb 6 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, akivel kvázi eddig szinte tökéletesen alakulónak írnám le a kapcsolatunkat, hamar egymásra hangolódtunk, nagyon jó randik, végülis egy hónap után kimondtuk, hogy együtt vagyunk, találkozás egymás barátaival, sok nevetés, nagyon sok és irtó jó szex, neki még nem volt ilyen jó senkivel (legalább ehhez értek) majd egyszer csak szerelmet vallott nekem, én is neki, elpityeredett, hogy tényleg szeret, és mostmár nem hagyhatom el csak úgy, ugye tényleg szeretem? (tényleg)


Szóval így ezek a kissé negédes előzmények, elég ígéretes és idillikus, majd barátnőm elkezdett újra sulizni, mellette viszont dolgozik is, és mondta is hogy nehéz lesz, nagyon elfoglalt lesz, mondom jó okés. Kb 3-4 hete van az, hogy nagyon keveset tudunk találkozni, de az még hagyján de alig ír nekem. Persze tudom, hogy órákon, munkába nem tud folyton írni, de irtó kiakasztó amikor mondjuk 2-3 órája írtam neki, ő ezalatt többször is elérhető volt, de valahogy nem nézte meg az én üzenetem, nem igen válaszolt. De nyilván ha elérhető volt akkor csak ráért volna megnyitni. Mondjuk sosem voltunk olyan nagyon sokat chatelők, én ennek kifejezetten örültem, de ez már nekem is kiakasztó. Szóvá tettem, hogy legalább amúgy beszélhetnénk telefonon néha ha már találkozni nem tudunk, mondta, hogy jó oké, persze ez sem történt meg. Valahogy azt érzem, hogy én igyekszem folyton összehozni, hogy pár napot itt aludjon vagy én ott vagy együtt legyünk egy délutánt, nemtudom ha rajta múlna mikor találkoznánk...


Néha írja, hogy már nagyon hiányzom neki... Kicsit teaseltem, hogy elmegyek bulizni haverokkal, ezzel azzal találkozok, persze kicsit rejtélyesen, amire írja, hogy "és az ki?" vagy hogy "jó de okosan a csajokkal" vagy ilyesmi, szóval azért féltékeny vagy csak érdeklem vagy nemtudom. Tudom, hogy ez gyerekesnek tűnhet de muszáj valami inputot kapnom, hogy mégis mi van velünk. Mert lehet, hogy én tolom túl, túlgondolom, vagy túlságosan megpróbáltam ráerőltetni magam, amitől fordított esetbe én is lehet kilennék kicsit (bár fordítva lenne), de ha elvileg szeretsz valakit szerintem sokkal nagyobb igényed kéne, hogy legyen, hogy beszélj vele... Mint most nekem, amit nem igazán kapok meg.


2023. márc. 26. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

"még nem volt ilyen jó senkivel"


Tanuljátok már meg, hogy mi mindenkinek ezt mondjuk. :D

2023. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Első, ki az a "mi"?
2023. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a varázs? Miért nem beszéled meg vele?
2023. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Mit/ miről tudtok 2-3 óránként írni?
2023. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Elmúlt a varázs, ahogy írták. Van ilyen. Ha annyira szeretne és annyira jó lenne veled a szex, akkor sokkal aktívabb és érdeklődőbb lenne.
2023. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Mi bajod van? Féltékeny vagy?

Eléggé hisztéria szagú ez az egész.

Ha az lenne, hogy mondjuk csak napokig nem ír, akkor azt mondom, kezdj el aggódni, de így....

Nem kell egymáson lógni állandóan.

Nekem ilyen barátnőm lenne, hogy ő maga vall nekem szerelmet... Összetenném a két kezem...


Eléggé magaddal vagy elfoglalva. Ez a hencegés a szexszel... Ő most tanul, dolgozik, építi a jövőjét. Támogatnod kéne, nem siránkoznod, hogy két óráig nem ír vissza...

2023. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Azért 6 hónap nem olyan sok idő, hogy rendesen megismerj valakit. Az elején az is lehetett nagyon jó, hogy végre lett valaki, akit szerethettek... Én tudom milyen, amikor nagyon sok a munka, vendéglátásban dolgoztam, konkrétan volt olyan hogy 5-8 órán keresztül telefon se került a kezembe. De aztán megoldottuk a párommal, éjszaka találkoztunk, eljött elém, sétáltunk egyet, elvitt randizni, csillagot nézni, tescoban vettünk nasit, stb.. ha másnap nem keltem és ő sem.

Szerintem te is megerőltethetnéd magad jobban. Ez az irogatósdi annyira gáz nekem. Nem hiszem el, hogy ne tudnál elmenni a munkahelyére, vagy hazavinni, vagy ilyesmi...

2023. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ilyen hamar elmúlt volna a "varázs"? És mégis mitől? Az azért elég furcsa lenne, főleg hogy amúgy minden olyan jól alakult, még ha azt mondom, hogy kibújt a szög a zsákból eset lett volna, hogy kiderült volna rólam, hogy tök más vagyok mint eleinte mutattam magam, de ilyenről nincs szó. Sosem unatkozunk, mindig mást csinálunk, igazából pár héttel ezelőttig minden más volt. Tényleg nem értem.


Volt már pár kapcsolatom és nem éreztem még azt, hogy ennyire passzolnánk valakivel. És nyilván támogatom is és ezt el is mondtam neki, nem cseszegetem, hogy miért nem ír vissza, meg mi baja van, csak ide írtam ki szenvedésembe.

2023. márc. 26. 20:09
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

"nem cseszegetem, hogy miért nem ír vissza, meg mi baja van, csak ide írtam ki szenvedésembe"


Ezzel nem leszek népszerű, de akik egymás helyett a gyakorival kommunikálnak, azoknak nem tartom jónak a kapcsolatát. Azokat irigylem nagyon, akik anyuka, haverok, barinők, fórumok helyett egymással beszélnek.

2023. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Szerintem te is megerőltethetnéd magad jobban. Ez az irogatósdi annyira gáz nekem. Nem hiszem el, hogy ne tudnál elmenni a munkahelyére, vagy hazavinni, vagy ilyesmi..."


Hát épp ezaz. Én igazán megerőltetem magam, haza is vittem, de kb azt is alig lehetett elintézni. De nem akarok annyira rá telepedni...

2023. márc. 26. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!