Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a kinos viselkedest mennyire toleralnatok egy eskuvoi vacsoran? Akar ha a parotok csinalna?

Figyelt kérdés
A kerdest azert teszem fel mert erdekel hogy mas hogyan velekedne hasonlo helyzetben. Adott a lagzi ahol epp vacsorazik a nasznep. Majd az egyik tag (30 koruli pasi) a baratnoje mellett kes nelkul kezdi enni a sulteket (ott van a kes mellette vegig az asztalon). Mikor szol neki a baratnoje hogy egyen normalisan akkor sem valtoztat semmin. Hanem beleszurja a kest a hus kozepebe es korberagja a villarol. Aztan a kajalas utan meg oda is bofog es nevet rajta... Erre a baratnoje lecsapta az evoeszkozt az asztalra es kiment. Ez elottunk jatszodott le nemreg es en teljesen kiakadtam. Ti mit szolnatok?
2023. márc. 26. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Semmit.

Oldják meg.

Nyilván nem először viselkedik bunkó módra.

Mindenki olyan büdösbogarat szagol, amilyet begyűjtött magának.

2023. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szakítás, mi más lenne a megoldás?
2023. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
A BARÁTNŐJE mellett. Tehát ezt a tipust is választotta vki, nyilván nem az első és nem az utolsó. Innentől kezdve kit érdekel?
2023. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem szólnék bele,mert nem az én dolgom.
2023. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Én a magam ennivalójával foglalkoznék és könnyen lehet, hogy semmit se vennék észre az egészből. Vagy csak azt, amikor a barátnő lecsapja az evőeszközét és teátrálisan kivonul. És biztos értetlenül néznék, hogy "Ez most mi volt?".
2023. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére a férjem tartózkodik a nyílt böfőgéstől, fingástól, annyira azért intelligens, hogy ilyet nem csinál. De most, hogy hogy eszi a húst... Sose néztem, hogy az etikettnek megfelelően használja e a kést. Amíg nem szúr le valakit vele, felőlem úgy trancsírozza a húst a tányérján, ahogyan csak akarja. De ez én vagyok. Nyilván, mást attól még zavarhat, ha a párja nem a felső tízezer elitjeinek megfelelően villásreggeliként fogyasztja el a rántott csirke combot a tányéron. Felőlem kézzel is eheti egyébként.
2023. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!