Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bizalomhiány által tönkrem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizalomhiány által tönkrement kapcsolat még helyrehozható?

Figyelt kérdés

Szerelem,szeretet van mindkét félnél.

Csak nem bíztunk egymásban így sok vita volt. Szakítás óta is beszélgetünk..telefonon. Szép apránként felépíthető újra a dolog?

Mik a tapasztalatok?


2023. márc. 26. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást miért szakitottatok ahelyett, hogy meg a kapcsolatban hoztatok volna helyre a dolgokat?

Ha szakítás lett belőle, akkor ezt már nem lehet helyre hozni. Előbb kellett volna, aztán ha nem megy, szakítani, nem fordítva.

2023. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Vagy a szakítás volt fölösleges, vagy a mostani beszélgetés. Inkább az utóbbi.
2023. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem… majd az idő eldönti. Én azért sokat tanultam ebből most. Remélem következőre nem szúrom el..mégha nem is nála…
2023. márc. 26. 23:15
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk sikerült anno, de nem volt könnyű. Eleinte nem jelentett neki annyit a dolog, mint kellett volna, emiatt sok vitánk is volt. Aztán szakított, és összejött másokkal. De aztán megbánta, visszajött, nagyon akarta, és piszkosul odatette magát. Nagyon nehezen tudtam újra bízni benne, de aztán valahogy visszajött mégis az érzés. Tűzbe nem tenném érte a kezem, de megbízom benne, mert tényleg látszik rajta, hogy megváltozott, és hogy most nagyon akarja. Ennek már sok éve, most tényleg boldogok vagyunk. A legjobb ami történhetett, hogy anno újra megpróbáltuk.
2023. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem ha a szeretet/szerelem jelen van az egy nagyon jó alap. Fontos feltárni, hogy mi volt a bizalomhiány oka, illetve hogy ez mindkét félnél fennállt-e. Ha a bizalmatlanság okát meg tudjátok fejteni, akkor már sokkal könnyebb ezen dolgozni, ha mindkét fél igazán szeretné. Kemény munka lesz visszaépíteni, abszolút tudatosan kell történnie, odafigyelve a másikra, főleg ha az egyik fél bizalomvesztett, akkor a bizalomvesztett félre. Ha valaki annak ellenére hogy hiányzik a bizalma is szeretne a párjával lenni, az már bőven azt jelzi,higy meg szeretné/szerette volna oldani.
2023. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sajnos én voltam bizalmatlan, ok nélkül.. :(

Egyenlőre ott tartunk, hogy majd az idő eldönti jó döntés volt e a szakítás…

Én szeretnék fejlődni, megváltozni és tudom , hogy képes vagyok rá. Nekem Ő a nagy szerelem,szerelmem. Remélem újra együttleszünk egyszer,hamarosan!

2023. márc. 26. 23:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy helyrehozható, miért ne. Rengeteg jó példa van rá. Ha rájöttél hogy bízhatsz benne, és eddig is rajtad múlt, pláne helyrehozható. Nem adják mindenkinek könnyen a bizalmat.
2023. márc. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ok nelkul lettel volna bizqpmatlan akkor nem lenne vége:D
2023. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnos az agyára mentem a bizalmatlanságommal .. :)

Hülye voltam, másokra hallgattam. :)

2023. márc. 27. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Többféle kapcsolatom volt már, de azt biztosra megtanultam belőlük, hogy ha jó ember mellett vagy, magától elpárolog a bizalmatlanság, mert ő úgy viselkedik, hogy nem ad okot rá. Amikor nem ez történt, ott mindig kiderült idővel, hogy nem véletlen voltam bizalmatlan. Persze addig vég nélkül azt hallgattam, hogy velem van a baj, ok nélkül csinálom... Tipikus férfitrükk, ha félre akar valaki járni.
2023. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!