Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyel le minden az anyjának a pasim, engem meg megszól, ha (szerinte) nem úgy szólok hozzá?

Figyelt kérdés

A párom anyjának nagyon rossz természete van (a páromat mindenért cseszteti, kritizálja). A pasim ezt észleli is, de neki mindent lenyel. Igaz, a párom apukája pár éve elhunyt, és szülők közül már csak az anyukája maradt. Egyébként van még egy lánytestvére. Hát neki is megvan a stílusa, ő is sokszor cseszteti a párom. De nekik mindent elnéz a pasim.

Miért? Szeret engem egyáltalán?


2023. márc. 31. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy velük nem érdemes vitába szállni, meghunyászkodik, rajtad meg levezeti és persze azzal is tisztában van, hogy veled ő is megteheti, amit vele megtesz a családja.

Miért tűröd?

2023. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert az anyja. Abból csak egy van. És teljesen más kapcsolat.
2023. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló az anyósom, pont ma reggel gondolkoztam azon hogy szerintem szörnyű természete van... És tényleg nálunk is ez van hogy ő kb. Akárhogy beszélhet, semmi baj nincs vele. Viszont nekem egyszer szólt oda, azon az elég furcsa módján, én egyből visszaszóltam neki... 😅
2023. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az anyja igy nevelte hogy neki becsicskuljon.
2023. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomott lélek. Kapa.
2023. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

csak lenyeli, vagy be is csicskul az elvárásaiknak? nem mindegy

téged párjául választott, őket viszont nem választotta, hanem egyszerűen ilyen családtagokat dobott neki a gép. lehet, hogy csak legyint egyet (hasonlóan ahhoz, ahogy egy elhülyült öregasszony karattyolása sem érdekel senkit)

egyébként én is sokáig legyintettem meg röhögtem a rossz természetű anyám csesztetésein. amikor viszont komoly kapcsolatom lett és azt vettem észre, hogy már nemcsak felém, hanem a párom és családja felé is igencsak mérgező módon kezd viselkedni, elég keményen leoltottam

utólag látom, hogy a sok éven át tartó örökös csesztetésével, kontrollmániájával és érzelmi zsarolásaival annyit ért el, hogy egyre feszültebb lett a kapcsolatunk és tele lettem szorongással, mára egy sima telefonhívás gondolatától is gyomorgörcsöm van.

2023. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
ö nevelte fel és tiszteli.
2023. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd külön a dolgokat. Ami téged érint az az, hogy veled hogy beszél. Ha nem kapod meg a kellő tiszteletet, nem kell vele maradnod.
2023. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuletese ota ez a no terrorizalta, o igy reagal ra.
2023. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!