Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogy lépj ki a kapcsolatból, ha egy nővel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Ha azelőtt hogy lefekszel vele. akkor szemét vagy mert nem adtál esélyt.

Ha az első 1-2 alaklom után, akkor azért vagy szemét mert csak ezért voltál vele.

Ha 10-20 alakalom után, akkor meg azért mert minek húztad idáig.

Sehogy nem jó.



#szexualitás #gyenge az ágyban
2023. ápr. 1. 18:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

9, és?

Egy olyannál félted a jóhíredet, akitől nem akarsz semmit?

2023. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt fogalmi zavar van.

Nekem az előjáték is szex, neked eszerint meg csak a tili-toli.

Nem lehet, hogy nem a nővel van gond ebben a kapcsolatban szexuális kultúra terén?

2023. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
11. A komplett férfi nemre akasztanak evvel rossz hírnevet.
2023. ápr. 1. 18:41
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem bogaram, hazudsz és rám akarod kenni mint a nőkre, akikkel szexelsz, vagy pettingelsz.


Én azt nem értem egyáltalán, hogy miért is várod el, hogy rögtön, vagy pár randi után lefeküdjon veled, simogasson vagy bármi.

Bottal nem piszkálnálak meg. Egyébként arra még nem gondoltál, hogy béná vagy és nem éreznek irántad jóformán semmit és azért nem viszonozzák, vagy arra, hogy nem jól választasz? Mert igen, benne van a pakliban, hogy csak elvarjak, nem egyenlitik ki, de mi az oka?

Amúgy meg ha nem 50.50, vagy kielégítő számodra, akkor miért fekszel le velük? Azért, mert a farkad parancsol, miért nem vallod be? 🤔

2023. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha azelőtt hogy lefekszel vele. akkor szemét vagy mert nem adtál esélyt."


Ha szex előtt, akkor korrekt vagy. Én speciel értékelném azt is, ha elmondanád, hogy neked fontos a szopás még szex előtt, mert nem szeretek olyanba belekezdeni, aminek 100%-ra tudom, hogy nem lesz folytatása.

2023. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#13

Egyre inkább azt gondolom, hogy részedről erősen elméleti ez a merengés.

Szakítani minden további nélkül lehet a szex minősége, vagy bármi miatt, ami neked nem vállalható.

Ha a másik indoklást kér, akkor elmondhatod, hogy szerinted mégsem illetek össze, és még nem is hazudtál.

2023. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

14. "Én azt nem értem egyáltalán, hogy miért is várod el, hogy rögtön, vagy pár randi után lefeküdjon veled, simogasson vagy bármi." Nem várom el. Nem tudom ez most honnan jött ide.


"Amúgy meg ha nem 50.50, vagy kielégítő számodra, akkor miért fekszel le velük? " Ha odáig minden jó akkor miért ne feküdnék le vele?

2023. ápr. 1. 18:50
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
". Hát esetleg úgy hogy van petting előjáték, és pl semmit nem tesz hogy a férfinak jó legyen. Jó nem kell mindjárt orál, de aki egy kis simogatásra se képes, attól később se fog sok kitelni. Meg még mindig ott van hogyha lefekszel vele és ő nem jó, akkor mindjárt jön a sírás hogy ő csak erre kellet. Pedig pont ezért nem kell." - innen mindkettő.
2023. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező basszus! Felnőtt ember vagy. Ha te az előjátékkor azt érzed, hogy o-ó, ez rossz, akkor abbahagyhatod. Bármikor lehet nemet mondania a férfinak és a nőnek is. Te meg azon kattogsz, írogatsz ilyen olyan példákat, hogy mit mond majd a nő. Kit érdekel? A saját lelkiismereteddel tudj elszámolni, a másik félnek meg magában kell lerendeznie a dolgot, pl. hogy miért megy bele olyan szexbe, amit nem is igazán kíván. Már ne haragudj, de ha egy nő hozzád sem ér akkor azt gondolom, hogy annyira nem kíván. El tudom képzelni, hogy még ezek után is mártírkodik, de az legyen az ő baja, valamiért azt hiszi, hogy oda kell adnia magát, közben nincs is olyan szexuális állapotban.... Azt javasolom, hogy ne használj ki senkit, vagyis csak azért ne zavard le a szexet, hogy "legalább ürítesz", miközben érzed, hogy áh, nem jó a csaj. Egyébként meg bármikor mondhatsz nemet. Kommunikálni is lehet emellett és azon is el lehet gondolkodni, hogy vajon mi van a nőben, ha nem akar hozzád érni. Mert szerintem nem a vágy. Szerintem csak nincs megfelelő szexuális kultúrája, sose tanulta meg, hogy akkor szexeljen, amikor tényleg akarja a másikat és bízik benne...
2023. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
És azt még hozzátenném, hogy nem kell 100% őszintének lenni, vagyis nem kell mindent kimondani a másiknak, amin te hetekig gondolkodtál. Elég ha röviden közlöd, hogy adtál egy esélyt a kapcsolatnak, mert szimpatikus volt a másik, de sajnos nem vagy szerelmes, ezért nem szeretnéd folytatni. Vagy valami hasonló. De szerintem ha valakivel nem jó a kémia, akkor a kapcsolat előtt is érzékeled ezt, sőt, a szex előtt is érzékeled ezt, szóval akkor is meg lehet mondani, hogy sajnálod, de úgy érzed, nincs meg a kémia.
2023. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!