Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogy lépj ki a kapcsolatból, ha egy nővel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Ha azelőtt hogy lefekszel vele. akkor szemét vagy mert nem adtál esélyt.

Ha az első 1-2 alaklom után, akkor azért vagy szemét mert csak ezért voltál vele.

Ha 10-20 alakalom után, akkor meg azért mert minek húztad idáig.

Sehogy nem jó.



#szexualitás #gyenge az ágyban
2023. ápr. 1. 18:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Te most ebben a helyzetben vagy? Miota vagytok együtt?
2023. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Egy honapja, és volt 2 alkalom.
2023. ápr. 1. 21:11
 23/27 anonim ***** válasza:
És nem is látsz benne fantáziát?
2023. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Amikor kiderül, hogy nem akarsz folytatást, akkor kell mondani.


Ha ez előjáték/petting közben kiderül, akkor 1. lépésként elmondod mi nem tetszik, mi tetszene, mire vágysz. Ha nem tetszik továbbra sem, nem tudjátok megoldani, vagy eltérnek a vágyak, akkor minden jót kívánsz a másiknak, megmondod, hogy nem illetek össze és viszlát. Nem lesz nagyon szomorú tőle, hiszen ez még bőven szerelem és kapcsolat előtt megtörténik. Nyilván szívás ha nagyon hívő vagy és ez a nászéjszakán derül ki.


Ha egyéjszakázni szeretnél, megmondod előre, hogy azt szeretnél.


Ha nem egyéjszakázni szeretnél és eljuttok pettingig, ami jó, de valamiért a szex nem (ezt nem igazán tudom elképzelni, esetleg ha pl vaginizmusa van a csajnak vagy ilyesmi), de annyira nem, hogy teljesen kiábrándulsz és nem akarsz összeszokni vele, akkor miután megbeszéltétek a probléma okát, megoldási lehetőségeket, mondhatod, hogy nem szeretnéd folytatni. Szarul fog esni neki, hogy nem próbálsz vele összeszokni (szerintem nem az ember szexel jól, hanem egy pár. Tehát lehet nagyon jó a szex X-nek veled, de Y-nak borzalmas).


Ha mégis tovább folytatnád, akkor mondd a fentartásaidat.


A lényeg, hogy beszéljetek!

2023. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%

Ha rossz, akkor hogy meg végbe a szex? Minek csinálod? Mire áll fel egyáltalán? Nő vagyok, ha eddig rossz volt, nem voltam nedves és általában hagytam magam így megdugni..és gyorsan leléptem, többet nem kerestem a srácot vagy megírtam hogy nem vagyunk egy hullámhosszon. Nyilván én sem simogattam meg semmi, nem volt vágy, nem vágytam az érintésére sem.. már kb 25 éves korom óta egyszerűen le merek lépni szex közben is, ha rossz, nem érdekel, ha nem ment el, abbahagyom a dolgot lelkiismeretfurdalás nélkül, mert nekem nem jó. Korábban úgy gondoltam, ha nem jó, de nem is rossz, akkor mehet, mert jaj szegény.. de felnőttem.


Javaslom neked is! Ha valami rossz, hagyd abba! De mivel férfi vagy, őszintén mire áll, ha rossz? Hogy van az, hogy szex közben úgy gondolod, hogy valami rossz, de áll rá? Én sosem nedvesek, ha valamit nem èlvezek. Pláne úgy, hogy gondolom te vagy az aktív fél, aki megdugja.. de rossz ez, szex után kidobom, de akkor hogy és miért dugod még tovább? És tényleg miért áll, ha valami nem jó? Le kellene lomboznia. Volt exem, ha olyat mondtam/tettem, ami nem tetszett neki elment a kedve a szextől és egy pillanat alatt le is lankadt. Ez a normális.


Ha meg magadat izgatod fel, és próbálod szinten tartani a merevedést csak hogy megdughasd a nőt, mikor alapból lankadna, úgy, hogy tudod hogy aztán ennyi volt, akkor meg is van, miért vagy szemét.


Alapból azért gondoljuk a férfiakat szemétnek ilyenkor, mert a farkuk állása szexuális vágyat jelez, és ha valami rossz lenne, ez eltűnne, tehát nem tudnának minket megdugni.


Ha mégis megteszik ott valami sántít. Ráadásul a szex a férfi orgazmusával ér véget az meg ritkán rossz, mivel magadtól csináltad magadnak..


Remélem érted.

2023. ápr. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 60F eddig minden nővel jó volt. Nekik szerintem kevésbé. Ritkán éreztem, hogy remeg alattam, de minen nő maximálisan odatette magát. Nem a szex a minden.
2023. ápr. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Amint lesz jobb.
2023. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!