Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan ismerkedjek veletek? Hol érdemes, mikor, mit vártok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

elàrulok egy titkot..


mi se tudjuk.. :D érezni kell ;]


persze az alap dolgok, hogy figyelmesség udvariassàg stb..

2010. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
így igaz.nem pedig a nagyképű, bunkó,paraszt aki azt hiszi hogy ez a menő.
2010. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk :D Illetve én tudom, de minden nő különböző :) Én spec megveszek attól, ha egy férfi humoros és okos. Ha ez a két tulajdonsága megvan, akkor engem lenyűgözött. Jó persze azért vannak még kritériumok, állatszeretet, ha kell, akkor legyen komoly, de ezek azt hiszem mindenkinél feltételek :)
2010. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
csajok azt is írjátok, hogy hol? arra is kíváncsi a kérdező :D meg én is XD
2010. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kortól függ :)
2010. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja hogy hol, bocsánat, ezt kihagytam :D Bárhol, kivéve amikor mérges fejet vágok, ez esetben álmos vagyok és Ben Afflecket is elküldeném a francba, ha hozzám szólna :D Tényleg bárhol, jó persze azért ruhapróba előtt nem feltételezem, hogy bárki odajön, de egyéb esetekben nem zavar :) 21/N
2010. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké,ez eddig szép és jó, de ahhoz,hogy bemutassam,hogy talán érdemes vagyok hozzátok,ahhoz meg kell ismerjelek benneteket...valahol. Hol? :D
2010. okt. 7. 21:49
 8/16 anonim ***** válasza:

hàt ha fiatalsàg akkor iskolàt, könyvtàrat javaslok

persze lehet szórakozóhelyen, csak ott kockàzatosabb...ott a rendes lànyok kevesebb részét teszik ki a helynek

2010. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De így gyakorlatilag bármivel szólítsalak meg?

Ha azt mondod igen, én holnap esküszöm kipróbálom:D

2010. okt. 7. 21:50
 10/16 anonim ***** válasza:

ez helytöööl is függ :D ha mondjuk az iskolàban megtetszik valaki, akkor elöbb meg kell tudnod róla pàr dolgot


ezt nem nehéz (facebook msn.. ) onnan el lehet indulni

2010. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!