Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan ismerkedjek veletek? Hol érdemes, mikor, mit vártok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

de ha megszólítod mert mért ne, akkor nyugodtan mondd neki, hogy làttad, hogy egyedül van nem akar e tàrsasàgot

mosolyogj közben!

ha pedig leràz, légy udvarias és mondd neki h kívànsàga szàmodra parancs meg ilyet kicsit humorosan :D

nekem bejönne

2010. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Oké, majd megérzem,holnap merre jársz és előjövök valami hasonlóval:P


Én utcán is szeretnék ismerkedni,metrón,villamoson,mindenhol. Mit gondoltok,ott mondjuk munkába/suliba tartó lányokat/nőket?

2010. okt. 7. 21:59
 13/16 anonim ***** válasza:
az szerintem nem annyira jó dolog.. az nagyon tolakodó szerintem
2010. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kérdezd meg hány óra, de látszódjon, hogy ürüggyel mész oda csak.

Jó mondjuk az szánalmas volt, amikor odajött hozzám egy elég hogy is mondjam, nem az ideálom volt az illető és tüzet kért, látta, hogy dohányzom, gondoltam én. Adtam neki tüzet, addig nyomta a szöveget, már nem tudtam hová menjek, annyira orbitális f*szságokat mondott nekem, utána a másik cigit meg meggyújtotta a saját gyújtójával :D Szóval ennyire ne bénázd el :)

2010. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De én más megoldást nem látok,csak ilyen helyeken...:S
2010. okt. 7. 22:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, ez jó kérdés. Hogy hol? BÁRHOL. Ahol épp meglátod A Nőt. És akkor, amikor épp meglátod A Nőt. Utcán, buszmegállóban, megkérdezheted, hogy hol van ez vagy az a buszmegálló, valamelyik utca, és akkor már beszélhetsz arról, hogy Te merre tartasz, megkérdezheted tőle, hogy merrefelé megy. Járművön: na, erről fogalmam sincs. :) Szórakozóhelyen: megkérdezed, hogy meghívhatod-e egy italra. Invitálhatod az asztalodhoz. Megkérdezed, egyedül jött-e, és onnan már elindul a párbeszéd. Fontos, hogy legyél határozott, de ne rámenős. Bízz magadban, menni fog.
2010. okt. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!