Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló nőként/férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nőként/férfiként mi az ami a legjobban hianyzik?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 16:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Talan az oleles fizikai kontakt. F
2023. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés +1 de amúgy már olyan rég volt, hogy fel sem tudom idézni :D

Magamtól eszembe se jut, csak ha látok utcán, filmben.

2023. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az hiányzik a legjobban, hogy valakit védelmezhessek és az az erős bizalmi kötődés.. ha van párkapcsolatod akkor tudod, hogy nem vagy egyedül ebben a világban.


Az ölelés pedig testileg nekem is.

2023. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Sorstárs hiánya. Akivel együtt evezünk haladunk fejlődünk. Együtt sírunk nevetünk. Együtt megyünk át bajokon vagy jó dolgokban. Együtt örülünj a sikereknek, vagy osztozunk fájdalmakban.

De így egyedül küzdeni, egyedül megélni jó dolgokat, egyedül lenni kudarcokban, egyedül "sakkozzni"otthon, egyedül örülni egy napsütésnek is, egyedül egyedül egyedül mindent, hát. Még az élet értelme is kérdőjeles lesz.

2023. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Összebújás.
2023. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
#4 csak látszat intézkedés de működik, foglald le magad úgy teljesen! Ha nagyon odakoncentrálsz akkor el lehet simán nyomni magadban ezeket. Csak arra figyelj, hogy ha kezded azt érezni átesel a ló túloldalára vegyél vissza. Egy sorstárs F
2023. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"foglald le magad úgy teljesen! Ha nagyon odakoncentrálsz akkor el lehet simán nyomni magadban ezeket"


Nem nekem írtad, de szerinted van olyan, aki képtelen erre? Én koncentrálás közben is máshol vagyok fejben.

2023. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal vagányabb programokat tudnék szervezni egy barátnővel, a közös élmények nagyobb örömet adnának és persze a testi intimitás is hiányzik.
2023. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
Egyedül miért nem megy a vagánykodás?
2023. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
100 milla a bankszámlámról most nagyon hiányzik
2023. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!