Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » De hogy lépjek ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De hogy lépjek ki ebből a kapcsolatból? Ez egy rémálom?

Figyelt kérdés

Barátom egy őrült...szó szerint az összes gengszterrel jóban van a városban, mindennap tépnek, isznak, k..áznak. Talán ha 1 órát látom itthon, agresszív, folyton kb a nevem "kuss". Főzzek meg neki, takarítsak stb, közben féltékeny mindenkire..senki nem is szólhat hozzám...még buliba sem járhatok amíg ő éli az egyébként én nem is tudom milyen élet ez. Havonta legalább 600 ezer forint elmegy a semmire...gyereket nem akar és már 30 éves. Olyan önző és nagyképű hogy talán még 1 ilyen nincs is a földön...kb ki kell nyalni seggét...még a hátát sem mossa meg nélkülem.


Akkor valamikor hajnali 3-kor szól hogy menjek érte mert teljesen rottyon van. Még olyan is volt hogy haza hozott valami csajt és hogy csináljuk hármasban.


3 hónapja vagyunk együtt de amióta vele vagyok az őrület határain vagyok. Nem merek neki szólni hogy szakítsunk mert az a tipikus izomagy..lehet meg is verne. De elegem van én ezt tovább már nem bírom.


Mindenki az összes barátom fél tőle...már lassan tőlem is hogy talán én is benne vagyok valamibe...tudna valaki valami tanácsot adni? 30f 30l


2023. ápr. 8. 14:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy belementél a kapcsolatba, ugyanúgy véget is tudsz vetni neki.
2023. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidhez nem tudsz menni? Ők nem tudnak neked segíteni?
2023. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

Megrendezed a halálodat és eltűnsz az ország másik végébe.

Talán.

2023. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Leírod, hogy milyen drogos maffiózó, majd sajnálkozol, hogy nem akar gyereket...

ahha


Lenne már szerda :)

2023. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Szasztok skacok!

Unalom nálatok is?

2023. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Szülőkhöz mész, rendőrséget hívsz!
2023. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Ő lakik nálad vagy te laksz nála?
2023. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Például ma is készül valahova...szüleimmel talán tudok beszélni, de kb ők is megutáltak amióta vele vagyok.
2023. ápr. 8. 15:19
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
De kinél laktok? Nagyon nem mindegy. E nélkül az infó nélkül nem tudunk normális választ adni.
2023. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem utálnak. Csak nem avatkoznak többet bele. Mész a rendőrségre, ha zaklat, amúgy összepakolsz és hazamesz, letiltod, ennyi.
2023. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!