Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor vagyok férfi ha megcsalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor vagyok férfi ha megcsalom?

Figyelt kérdés

barátnőm picit beteg vagy nemtudom....


Amikor összejöttünk nagyon kicsapongó életet éltem igazából ő is egy kaland volt és 1 évig csak átjárkáltam hozzá (hozzáteszem így is ismerkedtünk meg és nem voltak illuziói csak szex és semmi több) ekkor még másokhoz is jártam át és tudta, na ebből 1 év után több lett és összejöttünk.


Szó szerint kapcsolatcentrikus lettem azaz még közelébe sem akarok menni más lánynak mert boldognak érzem magam így végre hogy leadtam ezt a kicsapongó életet ( ennek 2 éve)


barátnőm szó szerint ott tartunk hogy nem tart férfinak.. és sokkal jobban szeretett amikor "elérhetettlen" voltam számára mint most aki kb családot is tervezne vele...


Abszolút biztos hogy ez az ok mert többször beszéltünk erről... Számomra felfoghatattlan...


2023. ápr. 8. 22:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Annyit hozzáteszek hogy félidőnél elkezdtem beszélgetni itt ott mert egyből akkor is voltak már bajok és egyből előjött az érdeklődése , sokkal jobban közeledett jobb volt minden.


Nagyon durva számomra hogy ezt kell csinálnom ahhoz hogy minden jól menjen, amúgy meg ha kedves vagyok vele elkezd lenézni ...

2023. ápr. 8. 23:01
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
OK.
2023. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A csajnál sincs minden rendben, de amugy nem kell mwgcsalnod, közben viszont hanyagolni kell.
2023. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Sokáig gondolkodtál, mire kitaláltad?
2023. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
"nem tart férfinak" - Ezt hogy érted?
2023. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azaz nem szeret
2023. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom te találtad ezt ki magadnak és tőle erre nem kérdeztél rá, miközben éppen ott beszélgettek, hogy nyugodtan megcsalhasd, mint egy r.banc, aztán azt mondhasd, hogy dehát ő mondta :D
2023. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk. Nem magamat akarom a hülye kérdésekkel szorakoztatni mert ez nekem a valoság.


Valóban a barátnőm akkor viselkedik velem rendesen és akkor lesz "aranyos" ha én bunkó vagyok és kb lesza.om őt .


probáltam ezt megbeszélni vele de nem igazán jutok előre és most már nagyon idegesít mert szeretem és nagyon nem akarok úgy bánni vele mint amikor csak összejártunk (akkor sem voltam bunkó de úgy kezeltem mint akivel csak összejárunk)...



A baj az hogy lehet hpgy én lágyultam meg de szeretem őt és baromira nem tudok "leszarom" lenni mert akkor ő átváltozik aranyossá...

2023. ápr. 9. 01:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fordítva működik, és ha már megvagy neki úgy mint egy papucs amit bármikor felvehet kedve szerint, akkor nem vagy neki izgalmas. Nem kell attól még megcsalnod, elég ha néha féltékennyé teszed (de ne igaziból, hanem csak próbaképp).
2023. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9/ nagyábból igen ez a mondandóm lényege. Talán a papucs szó a legjobb erre.


Valóban nem viccelek 34 éves vagyok ő meg 35 szóval :) nagyon nem tini hülyeség ezés ilyenkor már annyira nincs kedve játszadozni az embernek.


Nagyon extrém ami megy, kb olyan mint ha arra vágyna hogy titkolózzak és füzögessek lányokat amint vele foglalkozok és érződik rajtam hogy "semmi titkolóznivalóm nincs" egyből felborulnak a szerepek....

2023. ápr. 9. 01:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!