Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hibákat követtetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hibákat követtetek el a kapcsolatotokban, amit bántok?

Figyelt kérdés

Azokra a hibákra gondolok, melyekkel kárt tettetek a kapcsolatban, vagy a párotok érzéseiben. Hiányosság, rossz szokás, egyéb negatív tulajdonságok miatt. Tanultatok belőle, jobb társai lettetek a párotoknak a hiba magatoknak beismerése után?

(Azok a típusú válaszok nem tartoznak ide, melyekben a válaszoló például azt bánja, hogy bízott a másikban)


2023. ápr. 9. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy gyerekes nővel kezdtem.
2023. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de ez pont nem arra válasz, amit kérdeztem. "kárt okoztál a párodnak", és hogy "tanultál belőle, jobb társa lettél".
2023. ápr. 9. 09:41
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Régebben nagyon ragaszkodó voltam és könnyen megbántódtam. Sokszor viselkedtem gyerekesen. Illetve bár nem tudom mennyire illik ide, ha valakitől egy kis szeretetet kaptam akkor nem láttam tisztán, hogy milyen ember és mindig a pártját fogtam.
2023. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Béta pasiként felneveltem egy alfa kölykét azt mikor elérte a 18 éves kort a gyereke,azt mondta inkább mást keress.

Akivel karib tengerre vagy bahamákra is,mert most már nem kell gyereket nevelni.

2023. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

En kovetek el hibakat, de megmondom oszinten, igy 30 felett mar “nem vagyok hajlando” tanulni beloluk, mert ilyen vagyok es kesz, nincs kapacitasom arra, hogy folyamatosan a masikhoz probaljak itthon is alkalmazkodni, igy mar nem erdekel. Elvileg figyelmetlen es trehany vagyok, mondjuk megsem szemetdomb a lakas, csak nem pakolok el mindig mindent azonnal, ilyesmi. Nem fogok a sajat otthonomban azon stresszelni, hogy minden pillanatban ures legyen a mosogato, mint tinikoromban, amikor panikrohamom lett kb, ha meghallottam, hogy jon haza anyam en meg elfelejtettem elpakolni kaja utan es akkor leallt veszekedni, hogy erre kell hazajonnie a munkabol.

Ugyhogy innentol kezdve en nem akarok jobb tars lenni, ha valakinek nem tetszik valami, nem kotelezo itt elni. Szerintem ezt leszamitva egyebkent eleg jo deal vagyok, nem feltekenykedem, jokat lehet velem beszelgetni, mert minden temaban jartas vagyok valamilyen szinten, jo a humorerzekem es tarsai.

2023. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

A páromnak olyan dolgok nem tetszenek meg hiba ami szerintem nem az. Pl


Szóba álltam vele 3 másik sráccal. Ő beszélgetés közben engem otthagyott. Aztán mentem utána. Ebböl olyan balhé lett hogy kb havonta vágja a kéoembe hogy biztos elmentem volna velük szexelni pl.

Én nem tartom hibának hogy a másik nemmel beszélek, ő igen.


Vagy. Van amaikor takarítok főzök és van amikor pihenek nem takarítok nem főzök. Ő nálam soha semmit nem csinál. Amikor pihenek lelustáz. És ezt ragasztotta rám, hogy lusta vagyok. Szerinte hiba hogy nem pattogok mindig, szerintem nem az és ne ia várja el tőlem azt, hogy a háztartás legyen az életem munka mellett.

Vagy neki hiba ha nem vettem fel a telefont, vagy az lemerült. Ezeken is balhézik heteken át. Szerintem nem hiba, nincs hozzámnőve a telefon.

Vagy szerinte hiba ha hüvelyöblítőzöm.pl szex után is vagy előtt. Szerinte attol vannak gyulladásaim. Szerintem nem hiba, mert addig nincs csak semmi bajom amig tisztán tartom magam. Mert ha a természetre bízom azután mindig rohangálhatok orvoshoz. Szerintem az a hiba hogy beleszól a női higiéniába, tisztálkodásba.

Vagy szerinte hiba hogy gyk-zom és hülyék közé járok. Szerintem nem hiba de csak titokban tudok gyk-zni mert ezen is balhé van

Szerinte hiba hogy előtte ki volt a barátom. Vagy mik vannak a múltamban. Szerintem nem hiba, mert előtte semmi köze nem volt hozzám.


(A többi pasi is olyanokban szokott hibáztatni amik szerintem nem hibák.felesleges pattognom egyikről a másikra.)

2023. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
türelmetlenség
2023. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanaz, amit #3-as Édesburgonya írt. Túlzott ragaszkodás illetve én sem láttam tisztán ahogy kaptam egy kis szeretetet. Szerencsére rájöttem, hogy mindez a gyerekkoromhoz vezethető vissza, ahol nem sok szeretetet kaptam apámtól. Azóta ezen a területen javultam, de biztos vannak még kisebb hibáim.


#6 Nem fárasztó ilyen emberrel lenni? Én nem nevezném társnak az ilyen kekeckedő embert, ettől az egyedüllét is sokkal jobb.

2023. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

B@sszus,akkor csak én voltam pocsék ember? Önző módon reméltem, hogy ide ír valaki olyan bakikat, mint amilyen én voltam, hogy más tapasztalatát is lássam. Ehhez képest ti patyolat tiszták vagytok.

Én utólag láttam be, hogy a párom ellenem vétett legnagyobb "bűne" (hazugság) abból ered, higy én egy tapló voltam, mert mindenbe is belekötöttem, minden veszekedésre volt indok, mert áldozat szerepet vettem magamra és azt hittem, hogy minden az én bántásomról szól (pedig csak fel kellett nőnöm és rájönni, hogy mások vagyunk és másképp szeretünk)

2023. ápr. 9. 10:29
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

8#

Nem fárasztó, hanem rosszul esik. De eddig mindnek ilyen bajai voltak csak teljesen más dolgokban, amik szerintem nem hibák, de szerintük de.regényeket tudnék írni.

2023. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!