Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes várni házásságr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni házásságra és gyerekre, ha a párod elvált és van gyereke? Főleg ha nagyobb a korkülönbség, és neked ezek még nem voltak?

Figyelt kérdés

Sok fiatal nő választ nála 10-15 évvel idősebb párt, mennyi ideig vártok hogy nem csak igérgeti hanem meg is lépi veletek a párotok ezeket a lépéseket?

Főleg olyanokra lennék kíváncsi ahol együtt élnek a felek



2023. ápr. 11. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kényes téma. Elvált 47 éves férfi vagyok, több velem egykorú ismerősöm is új életet kezdett, van aki tegnap lett boldog apuka.

Az a férfi akinek a gyerek nem nyűg és készen áll arra, hogy egy harmadik félnek rendeli alá az életét nem probléma, de minél idősebbek vagyunk annál inkább vágyunk a kiszámítható, minőségi életre. Nekem nincs gyerekem, talán éreznék magamban annyi erőt, hogy 1 gyereket bevállaljak, de a testvéremék 3 gyerekes életmódjára nem lennék képes, menekülnék.

Aki egyszer már végigcsinálta a gyereknevelést az kétszer is meggondolja, hogy újra belevágja a fejszét a bizonyos fába és előre megfontoltan feladja a nyugalmát a gyerekek oltárán.

Azt mondom, hogy nem mindegy milyen állapotban van a férfi és milyen életkörülmények adottak, ha egzisztenciálisan minden ok és nem kell küzdeni azért, hogy jó életkörülmények között neveljétek a gyereket, akkor talán működhet.

2023. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk minden adott, csak a kérdés a párom mikor szeretne, mennyi ideig érdemes várni
2023. ápr. 11. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Az a szomorú hogy itt kérdezgeted mert ha a párodnak neki szegezed a kérdést nem kapsz őszinte megbízható választ.
2023. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaddig várnék ilyen helyzetben, mintha nem lenne elvált/gyereke. Nyilván a kapcsolat elején megbeszéltük, hogy mik a hosszú távú céljaink, akkor ebben egyetértettünk, szóval nincs kérdés, nem kifogás az előélete. Az biztos, hogy kevesebbet várnék, mint mondjuk egy huszonéves pasi esetében, aki még tanul, karriert épít, stb. Egy idősebb férfinél ez nem szempont, ha ő is ugyanazt akarja, mint én, akkor 1-2 év (max) együttélés után már megkérdőjelezném a szándékai komolyságát, ha még mindig nem volt előrelépés.
2023. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem, mert csak korosodni fog.

Illetve nem is alapítanek vele családot

2023. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem kezdenék bele komoly kapcsolatba, amíg ezt nem tisztáztuk. Nyilván pár hónap után nem azt akarom, hogy engem vegyen el. De azt tisztázni kell, hogy egyáltalán ő nyitott-e arra, hogy újra meghazasodjon és gyereket vállaljon. Még persze, hogy nagyjából mikor, milyen feltételek mellett.

Ahol ez több év együttélés után sem tiszta, ott szerintem komoly gondok vannak. Ebben az esetben nem várni kell, hanem továbblépni.

2023. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk és élünk együtt, azt mondja hogy majd szeretne és hogy raérünk
2023. ápr. 11. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.

Hány évesek vagytok? Ha szeretné látni felnőni azt a gyereket akkor nem mindegy meddig vagyunk aktívak. 50 felett én nem vállalnék gyereket, 40-45 környékén még igen.

2023. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ráérünk"🤦‍♀️


Ha nagyon szeretne gyereket, azt már említette volna.


Szerintem ez inkább arra vonatkozik, hogy Te még valószínűleg ráérsz, mivel fiatal vagy, ő meg besöpri a szőnyeg alá a dolgot.


Szerintem inkább vele kellene ezt megbeszelni.

2023. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, hogy nagyjából mikor, mennyit, hogyan (pl korkülönbség a tesók közt) szeretné.


Nekünk még nagyon nem aktuális, de sokat beszéltünk róla. Hogy mikortól vállalnánk be egy meglepetés babát, mikor terveznénk nagyjából, hogyan neveznénk, hányat szeretnénk stb. Mindketten szóba hozzuk néha.


Én megmondtam neki, hogy mi a határ nekem (amikor már anya/kismama szeretnék lenni).

2023. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!