Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy szakitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szakitani kell mostmár?

Figyelt kérdés
Nem írok túl sok részletet objektivan kérdezném hogy mikor tudom hogy ennek vége. 3 éves kapcsolat langyos víz kb 5 év korkülönbség ugyh én meg mennek bulizni nem akarom hogy ellenőrizzék hogy minden ferfi nemu ember vajon rám akar e menni. De egyébként szeretem csak azt se tudom hogyan meg meddig lehet ezt húzni főleg úgy hogy a kapcsolat elején megcsalt én meg megbocsátottam azóta érzem hogy ez az egész toxikusabb a kelletenel és gyakran veszekszünk nekem nem feltétlen van mindig kedvem szexelni se plusz kb 1 éve együtt lakunk amiből ki akarok végre törni mert úgy érzem bezartam magam egy kijárat nélküli szituba és jelenleg azT se tudom mit akarok egyetemre készülök jelenleg O pedig épp befejezi. Mint embert imádom és többször megkaptam hogy mekkora szívem van hogy én ezt bírom és kívülről látszik mennyire szeretem ami igaz de nem érzem hogy ez olyan mint az elején de közbe ha szakítanank biztos hogy zavarna ha máshoz érné hozzá bár ez az én kedvem től is függ. A lényeg hogy azt se tudom hol áll a fejem és mit akarok hogy jöjjek rá?

2023. ápr. 9. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor szakítani kellett volna, amikor megcsalt!

Attól, hogy mint embert szereted, attól még nem kéne vele maradni, egyszerűen konstatálod, hogy neked ez így nem jó, nem elég és szakítasz.

2023. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
tegnap előtt
2023. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt húzhatod életed végéig is, lesz pár gyerek, stb, és maradsz mert nem merted kimondani, hogy neked nem ez kell
2023. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Mikor kell szakítani? Amikor már nem igényled a másik ember társaságát, már jobban érzed magad a távollétében mint a társaságában.
2023. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A leirásod alapján mégis szereted valahol! Meg is bocsájtottál neki, ez is pozitiv! Próbáljatok együtt kirándulni menni kicsit jobban megélni a kapcsolatotokat!
2023. ápr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!