Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év korkülönbséggel ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbséggel ez működhet?

Figyelt kérdés
A sztori: Én 28F, ő 43N. Egy kislánya van aki 10 éves. A baj ott kezdődik, hogy kezdek szerelmes lenni belé, pedig hosszú idő után ő az egyetlen aki után elkezdtem érezni valamit. A gyereke miatt nehezen tudunk kettesben lenni. Igazából senki nem tud rólunk és gyanítom, hogy ez így is fog maradni sokáig. Viszont nagyon működik köztünk a kémia, nagyon sajnálnám, ha ez véget érne. Szerintetek?
2022. szept. 25. 20:32
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
0%
És hol a volt asszony?
2022. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: ezt nem értem.
2022. szept. 25. 20:39
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
0%
A gyerek anyja, ha így jobban értelmezhető, Kedvesem.
2022. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 43 éves nőnek, akivel alakul a dolog, neki van egy gyereke.
2022. szept. 25. 20:49
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
27%

Ohh, bàzz, frankón fordítva olvastam...bocsmà. Túl sok tütü...


Am a kislànynak könnyűszerrel lehet délutàni programot csinàlni, max annyi, h maniban lesz.

2022. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha felvállaljátok egymást, miért ne, de ha te családot akarsz, akkor max pár év lehet belőle.
2022. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem valószínű. Fel tudsz nőni egy 10 éves kiskamasz gyerekhez, el tudod fogadni, hogy valószínűleg sajátod vele nem lesz?
2022. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!