Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszobás lakásban élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszobás lakásban élni párként milyen konfliktusokkal jár?

Figyelt kérdés

olyanok tapasztalatai érdekelnek, akik valóban éltek egyszobás lakásban városban, vagy falusi házban (ahol nyilván volt wc/fürdő, konyha/főzőfülke, de szoba csak egyetlenegy.)


ha gyerek(ek) is volt(ak), az is érdekel, hogyan osztoztatok egyetlen téren, hogyan szerveztétek az életeteket?


2023. ápr. 13. 11:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Valakinek előbb utóbb nagyobb igénye lesz a személyes térre, még 2 embernél is, ha még gyerek is lenne.....szinte kivitelezhetetlen.

Lásd bizonyos családok, bizonyos cociológiai háttérrel....

Vannak bizonyos alapfeltételek egy egészséges élethez, mindenféle szempontból.

Bár érdekes lenne egy tanulmány, amikor összezárnak 1 szobába egy Svéd biokémikus feleséget egy büntetőbíró férjjel+3 darab kamasz fiúval, akik pl bölcsész szakokra járnak.

2023. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Kétszobás panelban lakunk, a másik szobában 2 kamasz. Így is túl sűrűn vagyunk és erősen rányomja a bélyegét a nemi életünkre is. Ha egy szobában lennénk, azzal gyakorlatilag megszűnne a szex. Nem hiszem, hogy ez jót tesz a házasságnak meg az idegállapotnak.
2023. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Párként sokat laktunk garzonban, nem volt vele semmi gond. Családként nem tudnám elképzelni, se akkor, ha valamelyikünknek home office-ban kellett volna dolgoznia. A home office még az egy szobás lakással se összeegyeztethető a tapasztalataim szerint se párként, családként meg pláne nem.
2023. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tartom hosszútávon egészségesnek, én is éltem így, bár a kapcsolatnak nem a szűkös élettér vetett véget.


Barátnőm viszont szenvedett, sok volt közte és a párja között a vita, elvonulni sem tudtak rendesen...így éltek évekig.


Ideig óráig okés szerintem ez a megoldás.

2023. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Onnantól no szex
2023. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyen. Gyerek nem volt de az nagyon kellemetlen volt mikor jöttek a párom rokonai és/vagy barátai mert a vendégágyat sem lehetett máshova tenni. Más gond nem volt, amúgy is a belvárosban laktunk és nem voltunk mindig otthon mindketten.
2023. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%

Mi most egyenlőre még egyszobás lakásban élünk a párommal. Jelenleg van egy 2 hónapos kisfiúnk.


Gyerek előtt sem vitáztunk. Ha csak ketten akartam találkozni a barátnőmmel akkor akkor tettem amikor a párom dolgozott vagy én mentem hozzá. Szabadidőm volt hiszen én is dolgoztam ő is.


Most gyerekkel is elvagyunk. Ha a parom éjszakás és reggel alszik a picivel kimegyünk a konyhába (amúgyis főzök szinte naponta). Ott van neki egy adamo hibta felszerelve amibe születésétől kezdve sokat alszik, imádja. Csak pelenkázni viszem be a szobába (pepcos díszfény mellett lazán megcsinálom). Ha nappalos és este kell aludnia akkor csak én rendezem este a babát, fel se kell rá. Trükk hogy elsőre gyorsan cicit kap és amikor kiköpi akkor pelenkázás büfi és még picit visszateszem (akkor alszik be rajta). Így nem nagyon sìr ha sír se kel rá fel az apja. A babát ahhoz szoktatuj hogy ne keljen fel a zajra. A szexel sincs baj amúgy pedig egy ágyban alszunk vele. Ő belül én mellette mellettem az apja. Amikor a gyerek mélyen alszik takaró alatt lazán tudunk, nem kel rá fel. Arról nem is beszélek, hogy amúgy sem szoktam visitozni szex közben. Amúgy volt arra is példa hogy addig kiságyba tettük a picit amíg szexeltünk, vagy a zuhanyban estünk egymásnak, koynhában. Nem kell dramatizálni...

2023. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Csecsemő mellett még ok. Már ovis mellett is gáz szexelni, sztem. Én biztosan nem tenném.
2023. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Na igen ezt kihagytam, ha én is normálisan fogok dolgozni (gyerek 2-3 éves korától) mi is nagyobb albérletbe költözünk. Mert egy ovis gyerek mellett már én se tudnám elengedni magam. #7 voltam
2023. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon, párként éltem egyszobás lakásban az akkori pasimmal. Nem volt vészes, nagyon szerelmes voltam. Hétvégén, ha otthon voltunk, azért zavaró volt, hogy nem lehet elvonulni, nincs semmi magánszféra. Most már el sem tudnám ezt képzelni, főleg, hogy otthonról is dolgozom. Gyerekkel meg borzalom lehet.
2023. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!