Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ugy kezeli a konfliktu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ugy kezeli a konfliktusokat hogy nem veszi fel nem olvassa nem reagal. Stb.hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Es felnott ferfi.

Es állandoan visszaél azzal hogy nem tudok epp ott lenni szemelyesen vagy akármi csak telon lehetne elérni.


Kisebb problemakat telon simán le lehetne futtatni, pár percben is megbeszelni akár, es nem görcsben telne az egesz napom mire eljutok oda hogy meghallgat es mindezt ugy hogy amugy én érzem magam megsértve!


Hogyan lehet megoldani azt hogy ne éljen vissza azzal hogy telefonon nem tudok mit tenni? Nem hallgat meg stb


Es ugy hogy kozben ő sertett meg engem. Ergo nekem rosszul esett amiatt elmentem tole es még ő van megsertodve!!!


Soha nem erdekli mi bajom csak en mosolyogjak meg viselkedjek meg ne sertodjek meg.



2021. aug. 13. 09:18
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
83%

Ismerős szitu, ugyanebben vagyok én is csak fordítva.

Képtelenség a másikkal kommunikálni, elérhetetlen és még neki áll feljebb.


Annyit tudtam tenni, hogy úgy állok hozzá, hogy vége, nem reménykedek, nem áltatom magam, nem emelem piedesztálra és tisztán látom az ő hibáit. Ilyen emberrel képtelenség mit kezdeni párkapcsolatilag.

2021. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
73%

Valami konkrét példa?

Én se veszem fel a telefont, ha tudom, hogy azért hív valaki, mert veszekedni akar. Nem vagyok hülye. Ennyi erővel te is gyerekes vagy, ha nálad meg az a "konfliktuskezelés", hogy elmész, aztán meg telefonon akarsz veszekedni. Személyesen intézzétek el a problémát és kész.

2021. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%
Te meg úgy "kezeled", hogy otthagysz csapot papot, aztán telefonon zaklatod a hülyeségeiddel. Miért nem akkor beszélsz vele, mikor ott vagy?
2021. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
66%
2 Mi a veszekedés? Hogy valaki nyugodtan,szavakkal elmondja a problémáit? Azt beszélgetésnek hívják. Az az ember sem normális,aki mindenből veszekedést csinál,ha tudja,hogy nem azt fogja hallani,amit szeretne.
2021. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Amikor nála voltam es sértve ereztem magam akkor pár szoban mondtam neki de mivel azzal jott hogy menni kell dolgai vannak munkanap van igy nem lett semmi megbeszelve hanem eljottem.



A bajom az volt hogy sorozatban kaptam az "ívet":

1. Szex utan osszebujas helyett tabletezik, hireket vagy mit nézett en le voltam sz.rva

2. Szoltam érte igy letette a tabletet, beszélgetni akartam vele, erre rám lett szolva hogy tul sokat beszélek. Csendben maradtam

3. Elalvas elott oda akartam bujni de neki igy is meg ugyis kenyelmetlen es hagyjam bekén es ugy kellett fekudni mint 2 db fa

4. Mivel a tvt nem kaocsolta ki es elaludtam de felriadtam arra hogy valaki fuldoklik es félálomban azt hittem ő fuldoklik mellettem, igy felriadva megkerdeztem tole ijedten minden rendben van e vele azt hittem fuldiklik. Ezen kiakadt hogy nem lehet velem aludni kiment cigizni duhében ugy hogy amugy ő nem dohanyos

5. A cigifusstol elkezdtem kohogni sorozatban. Igy at kellett mennem a masik szobaba. Szoltam neki hogy majd kesobb visszajovok hozza. Jo.

6. Ejjel visszamentem hozza. Reggel lett. Elso amit látok hogy a telfonban pötyög ki tudja kivel chatelget (korabban volt ebbol konfliktus hogy ismerkedik de tullendultunk ezen de megmaradt bennem)megint atmentem a masik szobaba h tudjk aludni.

7. Atjott es ugy ebresztett hogy kuckolja a talpam. Se egy oleles puszi semmi szeretet es szolt hogy x ora munka van etc.

8. Kapkodtam hogy jol van akkor se puszi se alvas de a telefonon log(még akkor is azt csinalta) oltozes es eljottem. De ugy volt ő visz el de inkabb leléptem gyalog. Erre bevágta utanam az ajtot.

9. Irt egy rakat valszeg sertodott uzenetet amiket torolt es csak annyit hagyott meg h ma nem akar beszelni

10. En probaltam elmagyarazni neki milyen rosszul esett hogy se joejtpuszi se joreggeli de telefon az van, es mekkora bunkosag hogy nem reagal nem olvassa meg tegnap meg korabban ia ezt teszi velem mindog hogy telefonban ignoral. Barmokat szoktunk ignoralni nem a sajat párunkat akit szeretunk!!!

11. El se olvassa.



Elegem van abbol hogy a telefonnal visszaél. Ezt szeretnem megoldani

2021. aug. 13. 09:39
 6/46 A kérdező kommentje:
Home office ban es relative szabad teljesen azaz nem arrol van szo hogy bement dolgozni
2021. aug. 13. 09:42
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

5 A 3as pont egyedül,amiben nem adok igazat,mert had aludjon már mindenki úgy,ahogy tud.

A többi alapján azt mondom,hogy hagyd ezt az egész kapcsolatot. Úgy tűnik nem szeret téged és nem illetek össze. Ezen nincs mit megbeszélni.

2021. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

A 11 pont alapján, amiket leírtál, a fickó csak dugni akar veled, amúgy teher vagy számára. Ha külső szemlélőként olvasnád a soraidat, neked mi esne le ebből?


Én annyira nem erőlködnék a helyedben, akivel nem lehet a problémákat megbeszélni értelmes ember módjára, az amúgy sem alkalmas párkapcsolatra. Hát még így.

2021. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

"Es ugy hogy kozben ő sertett meg engem. Ergo nekem rosszul esett amiatt elmentem tole es még ő van megsertodve!!!"


Itt te szaladtál el ahelyett, hogy személyesen konfrontálódtál volna. Mi akkor a problémád? Erre én se venném fel. Majd ha úgy van, akkor méltóztatsz megjelenni és normálisan megbeszélni. Eszem megáll.

2021. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
83%
Hihetetlen, hogy egyes emberek mit képesek elviselni. miért is vagytok még együtt? Kb minden ujjadra találnál 10 pasit aki jobb mint ez a ....
2021. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!