Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknek egy konfliktusokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek egy konfliktusokat elviccelő férfi nem szánalmas?

Figyelt kérdés

Konfliktust úgy értem, hogy a férfi az őt érő szóbeli támadásokra úgy reagál, hogy viccet csinál belőle.


Egyszerűen leírva valahogy így néz ki a módszere: pl. azt mondják hogy a k*rva anyád, akkor azt válaszolja, hogy "ja tudom, én futtatom a vén k*rvát, jól megélünk belőle."


Szóval bármi sértést kap, azzal egyetért, majd még rá is kontrázik a sértésre!


Női szemmel nem gyáva az ilyen pasi?



2021. jan. 30. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tom, ismerem a férjem egy ideje, és őt pl. még nem láttam "konfliktusba" kerülni családtagon kívül senkivel, szóval nem tudom, hogy milyen környezetben kellene mozognom ahhoz, hogy egy férfival kapcsolatban rendszeresen azt tapasztaljam, hogy belekötnek.


Vélhetően eleve felejtős lenne nálam egy olyan fickó, akinek a napi közegében rendszeresen előfordul anyázás meg kötekedés, mivel ehhez vagy aljadék helyen kell dolgozni vagy olyan baráti körrel rendelkezni, ahol ez elfogadható.


Szánalmasnak nem szánalmas, igazából annyira kívül esne az érdeklődésemen, hogy nem áldoznék gondolatot a minősítésére.

2021. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem pont ez a legjobb reakció az ignoráláson kívül. Minek menjen bele egy felesleges vitába, amikor viccet is csinálhat a "támadójából", amire az nem is tud majd reagálni?
2021. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az szánalmas, ha ennyiszer beszólnak neki. Ő kezdi?
2021. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez jó hozzáállás. Az a gyerekes, aki beleáll az ilyen helyzetekbe. Nyilván azért tudjon komolyan is viselkedni, ha fontos témákat kell megbeszélni, de ami nem fontos, azt nyugodtan viccelje el.
2021. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez egészen vicces. :)
2021. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem gyáva, hanem egyenesen jó, ha nem ragad rá a másik frusztrációja.
2021. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a csoda, hogy egy kva anyázás után nem ver le egyet az adott nőnek, pedig juj, de megérdemelné. :(
2021. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!