Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tobb napos/honapos ismerkedese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb napos/honapos ismerkedeseknel, mindig erzem hogy nem illunk ossze nem akarom, de mindig meg varom sajnos hogy a masik fel dobjon ki. Hogyan valtoztassak ezen?

Figyelt kérdés

Mindig erzem hogy áhh ez nem jo, nem kene beszelni, nem akarom ezt, nem illunk ossze, de megis varok, meg az a baj hogy nagyon nagy kotodesi problemaim vannak.

Volt olyan hogy egy ferfi egy nap egy szot irt nekem, es en ennek mar orultem es erre alapoztam azt, hogy majd jobb lesz csak varnom kell egy kicsit, de legbelul tudtam hogy vege lesz, es még ennel az esetnel sem en szakitottam meg az ismerkedest hanem a masik fel, pedig en sem akartam ot.

Eskuszom nem erinte meg, ha en mondanam azt masoknak hogy nem akarok tobbe beszelni, mert csak azert fajt ez az egesz mert nem en mondom , mikozben en is erzem hogy nem kene.

Hogyan valtoztassak ezen?

Amint erzem hogy nem jo ,egybol hagyjam abba az ismerkedest?

Akkor is ha jol indult?

Mondjuk igaz, ha az eleje rossz es bizonytalan az nem fog megjavalni hiszen ez lenne a szerelem kezdete

24L


2023. ápr. 13. 20:31
 1/2 A kérdező kommentje:

24 eves vagyok , es egyetlen ferfi volt akinek en mondtam azt hogy nem akarok beszelni.

De en most legfokepp internetes ismerkedesekre gondolok a kerdesemben

2023. ápr. 13. 20:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Az internetes ismerkedés célja normális esetben a személyes kapcsolat kialakítása. Tehát találkozni kell, nem a neten élni.

De minden ponton, minden fázisban kiszállhatsz, ha neked nem felel meg valami/valaki.

2023. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!