Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire esne rosszul,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esne rosszul,ha a pasi az első időkben csak azt mondaná,mennyire erdekled,csak veled akar lenni,majd 1-2 hónap múlva pedig alábbhagy a lelkesedése ? Mondván pofára esett,azt hitte, hogy gyorsabban megszeret,de sajnos "megint kiderült,hogy

Figyelt kérdés

nem így működik nálam". Szinte folyton egyedül vagyok. Persze beszél távlati tervekről,de egyre nehezebben viselem.. azt mondtam hogy nem bírom tovább,ha kicsit is érdeklem,törődjön velem többet, jobban, erre O közölte, hogy megijedt tőlem és neki ez sok !

Fél éves kspcs


2022. júl. 22. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szarul esik. Velem már számos alkalommal előfordult ez. Pedig férfi vagyok.
2022. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemaRendőrség ***** válasza:
22%

Nem hallottatok még a rózsaszín ködről a párkapcsolatok elején...


Nem értem hogyan lehet ezen meglepődni

2022. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"erre O közölte, hogy megijedt tőlem és neki ez sok"


Kuka, azonnal.

Neked amúgy nem tűnt föl, kérdező, hogy nem együtt, hanem csak egymás mellett vagytok?

2022. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első szexig mindenki fehér lovas herceg. Talán még az első egy-két hónapban is.

Aztán rájönnek páran, hogy vannak szürke hétköznapok, problémák, illetve más nők. Ők azok, akik a puncidra utaztak.

Mások úgy fogadnak el, ahogy vagy, megoldást keresnek és nem kifogást. Neked ilyen emberre van szükséged.

2022. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!