Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Számomra közel sem kielégítő a szexuális életem, amit igazából finoman már jeleztem is, ellenben változást nem tapasztalok, a minőséggel, a megéléssel vannak gondok mindkét fél részéről.


És akkor a probléma ami emiatt előjön, ilyen álmok, illetve napközben még idegesebbé tesz az hogy ha teszem azt látok egy formás feneket, vagy pl. kolleginám a székében úgy mozdul (nem direkt) hogy széttárja kissé a lábát, elkezdek remegni de szó szerint.


Nem, a "magamhoz nyúlás" kevés, semmit nem ad van hogy még csak jobban felidegesít hogy csak az "jár".


2023. ápr. 14. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne finoman jelezd, hanem ültesd le és őszintén mondd el mit érzel és mit szeretnél.
2023. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 +1

#2 hülye vagy fiam egyes...

2023. ápr. 14. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Főleg, hogy nő vagyok😃


Ha az egyessel egyetértesz, vagyis tudod, mit kell tenni, akkor minek a rinya?

2023. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért töröltetted a 2-es választ amúgy? Kíváncsi lennék, miért hülyézted le a fiadat. Nem tetszett a tanács?
2023. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mit is várok a gyk népétől... releváns válasz az meg mi a fene?


Komoly kérdést tettem fel, ugyanis többek között ilyen jellegű mentális gondokat (is) okoz, ami kényelmetlen, nem akarom. Nem, nem akarok félre, mint azt a #2 válaszadó írta, hozzátenném nem töröltettem ellenben lepontoztam. Vélhetően "csúnya" szót használt.


#3 Nálatok ez rinyának számít? Elég baj az, ha ennyire nem tiszteled a másik érzéseit.

2023. ápr. 14. 11:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra utaltam, hogy ha tudod a választ, mi értelme a kérdésnek?



Ülj le vele, ha szar is, mondd meg neki, hogy ez így nem jó, és találjátok ki, mi legyen.


Ha hosszabb kapcsolatban történik mindez, az érthető valahol, viszont ráerőltetni sem lehet a másikra olyat, amit nem akar.


Ha különbözőek az igények, nem passzoltok össze.



(2es voltam, aki törölve lett)

2023. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, de amúgy ezen kívül még azért érdekelne, hogy ezt hogy lehet legyűrni, az érzést, "kényszert"? És miért remegek? Nem indul be a szívem meg ilyenek (mint ahogy egy tininek pl. első alkalommal vagy ilyesmi), hanem csak simán remegni kezdek.
2023. ápr. 14. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem elégülnek ki az igényeid, valószínűleg ezért.


Szereted még a párodat? Vagy a kevés szextől függetlenül is van más probléma a kapcsolattal?

2023. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszelj arrol a paroddal, hogyha nem jo a szex. Egyébként miert nem jo egesz pontosan a minosege? Milyen valtozast szeretnel?


Bar szerintem az sem teljesen normalis, hogy attol remegsz, ha a kollegad a szekben kisse szettarja a labait. Erted, akinek 0 szex van mert pl nincs baratnoje es csak a maszti van az sem remeg azert, mert a munkahelydn valaki kisse szettarta a labat.

2023. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha azt gondolom, hogy jobb lenne ha végleg bezárna az oldal és nem lenne rálátásunk mennyi beteg ember vesz minket körül.
2023. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!