Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ennyire szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ennyire szeretitek a 'nyalizós' de csúnya lányokat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki pár hónapja udvarolt nekem, hazakísérgetett, éjszaka órákat beszélgettünk személyesen vagy telefonon. Egész napos sms-ezések stb. Tényleg éreztem, hogy akar tőlem valamit. De én szimpla barátként tekintettem rá, nem igazán viszonoztam. De mostanában kevesebbet hív, ha találkozunk nem velem foglalkozik.(vagy nem csak velem mint régen). De már azt veszem észre hogy én beleszerettem, iszonyúan várom a hívását és majd belepusztulok ha elfelejt felhívni (még akkor is ha nem volt megbeszélve.) Folyton visszaolvasom az sms-eit, de mostanában kevesebbet ír :( Ez annyira rossz most nekem. Van két lány akivel valami testéri kapcsolatban áll, de a két csaj iszonyúan rá van kattanva. (Várnak 2 órát suliba hogy együtt menjenek haza, stb) Ő meg nem akar bunkó lenni és nem küldi el őket, sőt még élvezi is hogy extra figyelmet kap. Amikor beszélgetünk akkor is folyton odajönnek én meg direkt ott hagyom, hogy döntse el, velem akar foglalkozni vagy velük. De az hogy én is elkezdjek "nyalizni" neki a többi csajjal azt már nem. Vagy ott kéne vele maradni és tovább beszélgetni? Meg a másik, hogy a ezek a lányok egész nap hívogatják. Én nem vagyok ilyen bunkó, akkor hívom ha megbeszéltük vagy ha van vmi téma. De ezekkel a lányokkal sokkal többet foglalkozik. Akkor mégis jó hogyha többet beszélünk telefonon?


Köszönöm 16/L


2010. okt. 8. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi, de azért ezt te cseszted el nagyrészt... Ő rád volt kattanva, te meg adtad az arcod, hogy " naazértsefoglalkozomveled!"... Így nem csoda ha alábbhagyott a lelkesedése. A többi lány karjaiba kergetted, ez van.
2010. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

nem szeretem a csúnya lányokat.


20F

2010. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem nyalizni kell neki, csak ha ő is figyel rád, ezt viszonozni teljesen normális mértékben. De te írtad, hogy teljesen nem érdekelt.. Most meg itt siránkozol, amikor feladta.
2010. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
ezt elkúrtad szia törődj bele...
2010. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom! De barátom volt még 3 hónapja és szakítottunk, eszembe se jutott más pasi. Nem tudok vele mit csinálni ha akkor amikor ő udvarol és én nem érzek semmit akkor nem fogom játszani! Tudom hogy elrontattam, de most nem tudok vele mit csinálni és nagyon hiányzik!
2010. okt. 8. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a vonat majdnem elment. Hívni kéne és keresni a társaságát. Most! De látom te ilyen agyalós vagy, ami nem baj (én is ilyen vagyok, csak férfiban). Mondjuk nekem annyi előnyöm van, hogy a nők (nők!) többet várnak.
2010. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pontosítok: általában többet várnak, aztán elszúrják, hogy megjátsszák az elérhetetlent.


Kérdező, még annyit, hogy ne légy önző. Velük is foglalkozik, meg veled is, hisz ők is a barátai. Ja és nem tudtad, hogy a nagyon rámenős csajokkal a férfiak nem jönnek össze vagy csak d*gásra? Mert így van ám.

2010. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam le, hogy amikor akart tőlem valamit AKKOR BARÁTOM VOLT ÉS NEM RÁ KONCENTRÁLTAM. Pár hónapja szakítottam vele (más okokból), de azóta ezzel a fiúval se olyan jó a kapcsolatunk. És nem tudom honnan szeded hogy szép lennék mivel ez nem írtam sehova és nem is tartom magamat túl szépnek. De szerintem az se normális hogy 2 órát várnak rá, egész nap telefonon b**tatják...ez szerintem gusztustalanul rámenős főleg úgy hogy csajok...
2010. okt. 9. 10:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Add tudtára még semmi se késö ha tetszettél neki most is fogsz.. sok sikert ne hogy feladd
2010. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, játszottam az elérhetetlent, a sértődöttet.. nem hogy örültem volna neki, hogy van egy iylen jófej barátom... bánom már h igy cselekedtem.. próbálok vele normális lenni, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk, nagyon fontos számomra. Sok sikert neked is... ha nem is jön össze veled, barátként ne veszitsd el.. lehet az többet ér..
2010. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!