Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33/29 éves pár vagyunk , hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33/29 éves pár vagyunk , hogy mondjam el a feleségemnek hogy nem kívánom szex téren, nem izgat fel, nem találom szexinek mint anno?10 éve vagyunk együtt,az első 3 évben tartotta az alakját, aztán vége. Én fitt és szálkás vagyok.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem gyerek miatt vesztette el az alakját, a saját szenvedélyem miatt tudom áthidalni ezt a dolgot,nem akarom megbántani és szeretem. Mindig elhatározza hogy kezd magával vmit,de sose tart ki.Mit tegyek?

2023. ápr. 15. 08:12
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
72%

"170/65 az vékony??? 😂😂😂"


170/68 vagyok. S-es (36) a méretem. Ja, hogy 20 éve versenysportolok és az izom nyom ennyit rajtam? Ja, hogy rám jobban folyatják a nyáluk, mint egy 60 kilós skinnyfatre? Szar lehet.

2023. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
67%

Én ugyan nem versenysportolok 20 éve, csak rengeteget hobbisportolok kb. 6-7 éve, és nekem is S-es méretem van 65 kilósan. Az izom sokat nyom. :)

A szépérzék meg annyira marha "egyedi", hogy a férfiak kb. 90%-a csorgatha rám a nyálát.

2023. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
1%
21. Nem viseli el az egód hogy piszkosul nem vagy vékony? 68kg az már egy jelentős tömeg, lehet hogy te nyugtatod magad, de a lényegen nem változtat. Törékenynek meg még véletlenül sem neveznélek. Ha véletlenül lendületből jönnél, az ajtó meg zárva lenne, félő hogy tokostól lépnêl be a helységbe.
2023. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
97%

23


És ki akar TÖRÉKENY lenni? :D

2023. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
3%

21, 22


Ilyen súllyal vagy már ruhában is jól látható felesleg van rajtatok vagy pedig olyan izomzattal rendelkeztek ami nőn épeszű hetero férfi számára gusztustalan. Az utóbbit nem hiszem. Az előbbivel nincs gond csak nem kell vékonynak hinni magatokat és nem kell végtelenségig válogatni és kikosarazni nagy pofával azt aki elfogadna valamint néhány ruhadarabot illik meghagyni a nálatok vékonyabbaknak ha nem akartok nevetség tárgyává süllyedni. Ha nem tetszik a rendszer akkor lehet szépen fogyni.

2023. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
5%
jee ugyanez van itthon, 165 centi és 70 kiló a párom, azt hiszi hogy ő izmos. Ha szólok neki hogy ő is menjen el edzeni, ha én tudok menni akkor talán neki is menne, nem, rajta szín izom van, csak más az állaga és úgy néz ki mint a zsír..
2023. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
92%

Ja, csak én lassan 7 éve edzek megszakítás nélkül (max betegség miatt hagytam ki 1-2 alkalmat), heti 6x mozgok, nem kell kérnie senkinek. De igazad van, tök ugyanaz, mint aki 165 centihez 70 kilósan állítja 0 mozgással, hogy szín izom van rajta. :D


Ja, és: Azt utasítok el, akit akarok, azt veszek fel, amit akarok, és nem, nem fogok fogyózni. Nem láttam még nevetni senkit.


Ha nem tetszik a rendszer, akkor szólj a férfitársaidnak, hogy ne nézzenek, ne udvaroljanak.

2023. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell vitatkozni nőkkel, a média már régen elaltatta őket.


22. A férfiak mindenkire csorgatják a nyálukat, mindenkit megdugnának aki csak mozog, szóval erre ne alapozz. Az van hogy vannak genetikailag szerencsés alkatú nők, akiket ti sosem fogtok utólérni külsőleg. Egy csapott vállú, rövid lábú, széles csípőjű férfi is rommá gyúrhatja magát, egy széles vállú, magas, keskeny csípőjű férfi ezerszer mutatósabb!


Egy törékeny, kecses, vékony nő szép egyenes vállakkal, vékony csontozattal, vékony csuklóval, bokával, térdekkel, formás vádlival és combokkal, feszes, de nem elefánt s*ggel bőven az álomnő kategória, ami kijön 48-54kg között 165cm-hez. Ez a forma az egészség szimbóluma, csak ritka. A férfiak meg az anyjukat keresik a nőkben, ha valakinek az anyja nagydarab, akkor valószínűleg neki ez a követendő minta. Ettől függetlenül a nő még se nem szép, se nem esztétikus, se nem egészséges. Ennyi erővel én is mondhatnám hogy a férfiak csúcsa vagyok a 182/86-tal. Csak nem mondom, mert én veled ellentétben rendelkezek önkritikával.

2023. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
94%

Ja, 7 év sporttal, 170 cm-hez 63-65 kilósan nyilván nincs egészséges formám. :) Meg nyilván tudod látatlanban, hogy vékony bokám, csuklóm van-e vagy nem.

Apropó, ha egy 50 kilós nőnek van vastagabb bokája, csuklója, térde, és nem egyenes a válla, akkor ő már nem egészséges? Ugyanis az pont genetika.


Van önkritikám, ha a legkritikusabb szemmel nézem a testem, akkor is egészséges, vonzó formám van, és nem vagyok nagydarab. Pont.

2023. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
17%

29

Nyugodtan lehetsz ilyen nagyképű csak akkor ne sértődj meg és ne rohanj a rendőrségre ha elkattan egy szinteden lévő pasi akinek bunkón és királylányosan utasítottad vissza a normális közeledését és kapsz egy megérdemelt maflást. És ne pereld az üzemorvost amikor megmondja hogy fogyni kéne ^^

2023. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!