Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nok a szivuk legmelyen, mind kocka hasu szalkas pasikra varnak?

Figyelt kérdés
21eves fiu vagyok meg nem volt baratnom sajnos! Az igazsag az hogy fociztam regebben de nincs kocka hasam nem vagyok vekony sem de annyira kover sem 180 vagyok es 84kg de van egy kis pocakom! Lehet a lanyok azert nem jonnek ossze velem,mert dundi vagyok? A multkor is mentem az egyik haverral es beszolt az unokahugom baratnoje hogy szia papamaci,azt hittem elsullyedek szegyenemben,maskor meg egy 35koruli holgy szolt be az etteremben,hogy milyen joizuen eszik a fiatalember! Ot elpirultam,es teljesen pipas lettem,nem tudtam a nonek mit mondani erre! Raadasul ott volt a hugom is aki ,mosolygott ezen! A hugom szerint is tul robosztus vagyok! A tesom igaz megcsak 15eves de mindig cikiz,hogy macibatyus vagyok,egyszeruen a kislany teljesen zavarba hoz,de rosszul esik hogy a testverem is csufol! :( Szerintetek azert kuldenek el a nok mert ilyen megtermett vagyok?

2016. aug. 21. 12:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Van akinek ez a testalkat jön be, de persze ez ritkább. Nem kockahas kell, normális testalkatnál is látszódik az izom vagy legalábbis nekem az is elég. De ízlések és pofonok. Ha zavar, miért nem teszel ellene?
2016. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
Ha zavar, tegyel ellene. A volt parom szinten 180 centi/85 kg, de kockas hassal, kidolgozott deltas testtel volt megaldva a te ertekeiddel mert tett erte, gyakorin sirankozas helyett.
2016. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%
Igen, igaz. A nők ízlése szinte teljesen egyforma, minden nőnek kb. ugyanazok a férfiak tetszenek.
2016. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell kocka has, engem egy kis pocak nem zavar, ha ennek ellenére sportos, mozgékony. Ha rendszeresen mozog valamit az állóképessége is jobb, és lehet menni együtt túrázni, úszni stb. Nem baj ha szeret enni, de ha mindig csak a cupákokat zabálja nekem is elmegy a kedvem attól hogy vele egyek. Szóval egyen jóízűen, de ne zabáljon.

Ezekért te is tehetsz. Nem kell magad kigyúrni, de járj el hetente párszor bringázni, futni, focizni vagy valamit csinálni és kicsit fogd vissza a szénhidrátot. Ennyi elég.

2016. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy minden nő apakomplekszusos-e? :D

nem xd

2016. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem en nem vagyom olyanra. Volt 2 ilyesmi.. mind magat szereti.

A szemem tukrèben simit egyet a hajan tipusok kimeljenek. A volegenyem mackos. Most picit fogyozik de igyis imadom.

2016. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#6 Mennyire az?
2016. aug. 22. 21:14
 8/29 Ypszilon1980 ***** válasza:
A fiatal lányok körében ez jellemző,de a 30-as korisztálynak ez nem probléma.Viszont te még simán változtathatsz ezen.
2017. máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kérdés kiírásakor elkezdtél volna sportolni, már egy jó, kívánatos testalkatod lenne.
2017. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Sose érdekelt. Ne legyen girhes meg durván elhízott sem, de nem kellenek kockák.

Én mindig az arcot néztem leginkább. Na ha az hibádzik, lehet akármilyen teste, nálam kilőve.

2017. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!