Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt valóban csak én nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt valóban csak én nem értem "férfi" fejjel? Nők véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Elhatároztuk a barátnőmmel, hogy heti rendszerességgel megyünk majd futni. Én mielőtt megismertem (kb. 7 hónap) szoktam járni de idő hiányában és a téli idő miatt abbamaradt.

A barátnőm négy napra hazament a szűlővárosába. Én egyedül vagyok itthon. Ki akartam menni futni és erre ő megharagudott, hogy azt együtt akartuk csinálni és csalódott, hogy elmegyek nélküle. Mondtam, hogy megyek vele is szívesen de most unatkozok és kedvem támadt mozogni.

Most veszekedik velem, hogy nem értem meg őt és az igényei nem is fontosak számomra.

Én valóban nem értem mi a gond azzal ha a szabadidőmben azt akarok csinálni amit szeretnék és nem befolyásolja, hogy mit fogunk csinálni együtt a jövőben. Én így nem érzem szabadnak magam ebben a kapcsolatban. Túlreagálom a dolgokat?


2023. ápr. 15. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem te reagálod túl, hanem a barátnőd.
2023. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Az tuti, hogy nem sem a helyeden, sem a neked megfelelő ember mellett.
2023. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
kapkodás: Az tuti, hogy nem vagy a helyeden, sem a neked megfelelő ember mellett:D
2023. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem, ez hiszti, de te se legyel mar ilyen anyamasszony katonaja, hogy rogton nem erzed magadat szabadnak. Felhuzta magat valami baromsagon, mire hazaer kb el is felejti.

Kiveve, ha ez az 50. ilyen hulyesege, akkor ertheto.

2023. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kissé hisztis a csajod.Mi lesz még később??
2023. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd túlreagálja nagyon is és szabályozni akarja a szabadidődet....ez a kapcsolat sem kezdődik jól....ha folytatja is akkor nem sok jövőtök lesz együtt
2023. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon fura, hogy te nem mint Gizi, hanem mint nő látod. Szerintem az ilyen kapcsolatok soha nem lesznek sikeresek.
2023. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Ez olyan hogy én nagyon fehér bőrű vagyok ezért járok szoliba heti egyszer. Párom kitalálta hogy menjünk együtt. Most 4 hete nem voltam mert ha elmegyek besertodik hogy nem vele megyek , de O meg nem jön. Így hetfon elmegyek de titokban és máris minden rendben.
2023. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bocsi de nagyon nevetséges. A barátnőd nem sértésből, de kb egy 10 éves gyerek szintjén gondolkozik.

Pisilni, pisilhetsz nélküle? 🤔

2023. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Atyaég. Fél, hogy fittebb leszel nála? Nevetséges az álláspontja, még női szemmel is.
2023. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!