Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mesél nekem a napjáról és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesél nekem a napjáról és nem tudok rá figyelni. Baj ?

Figyelt kérdés

Dolgozom. Gondolkodom egy projecten ezer változó adatok műszaki rajzok. Csong a telefon.

"Szia talalakoztam klarival kepzeld el a kávézóban sokat kellett várni majd Klári olyan szrkevero, edittel arról beszéltek hogy........" Próbálok figyelni előttem egy halom dokumentum és nem értem ki a Klári.


Azt leteszem eltelik 1.5 óra csong a telefon.

"Elmentem a kínai boltba drága ott a kávé de vettem 20e ft-al drágábban mint máshol ha már odamentem , de már nem olyan jó, na mindegy képzeld el egy autós bemutatott nekem ahelyett hogy elsőbbséget adna pedig én vagyok a nő ........"

Próbálok ra figyelni de dolgozom, a hatezredik excel képletet írom , zsong a fejem O meg mondja.


A végén tényleg nem tudom hogy mit mondott, nem is értem. Naponta 4-6 ilyen hívásom jön, és sajnos néha kiderül nem emlékszem pontosan a nevekre és történetekre. Hogyan lehet ezeket megjegyezni ?


2023. ápr. 16. 08:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy munkaidőben ne hívjon, mert dolgozol, nem tudsz figyelni. Majd otthon meghallgatod, vagy amikor találkoztok. Ő pedig mesélje el a barátnőknek inkább.
2023. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért vam ez mert szétszórt vagy, szarul kezeled a dolgaidat. Munka közben telefon off, ez a minimum.
2023. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Így sehogy. Először csináld meg a dolgod, koncentrálj arra, fejezd be, amit elkezdtél, aztán tedd le a munkát aznapra. Mondd meg neki, hogy most nem érsz rá, mert dolgozol, de este megbeszélitek. Utána viszont tartsd is be, amit ígértél, legyél jelen a kapcsolatodban.

Szét kell választani a kettőt, különben egyik sem lesz tökéletes. Se a munkád, se a kapcsolatod.

2023. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de ilyet sose csinálnék, nem is csináltam. Egy baratom volt ilyen, megis mondtam neki hogynem kell sz@rért hivnod, majd este elmondod. Megsértődött, de elfogadta.

Mondd meg te is nyugodtan, ez meg hogy a munkad rovasara is megy, így főleg jogos ha szólsz. Ha nem tetszik neki, igy járt.

2023. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem mondtad neki, hogy ne zavarjon munka közben, úgyhogy mint írták beszéld meg vele,hogy többet ne hívjon munkaido alatt.
2023. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Zsák a foltját!
2023. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne rá figyelni? Miért veszed fel?
2023. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Már a telefon lehalkitasig is eljutottam de ott az a gond ha valami baj van nem veszem fel a telefont mert nem veszem észre.ha felveszem akkor meg ha szólok hogy most ne mert dolgozom akkor nem figyelek rá.

Sehogy se jó ez. Igazából pár napja van a telefon visszahangositva, mert már mindenki panaszkodott hogy nem vagyok elérheto .

2023. ápr. 16. 09:22
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondják jobban kellett volna választani.Amiket írtál, hogy miről beszél neked,az tipik hülye p*csa, és ezt nőként mondom.
2023. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon papucs vagy haver.
2023. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!