Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember a barátom?

Figyelt kérdés

Az első barátommal vagyok együtt 5 éve. Tinderen ismerkedtünk meg. Igazából már az elején fura volt, ott kedveskedett, nyálas volt, én meg persze beleszerettem. Az első randin el is veszítettem vele. Hónapokig heti egyszer találkoztunk a városban, ő bejött autóval és elvoltunk, sokáig nem vitt haza hozzájuk, a szalagavatómon sem táncolt velem. Utólag kiderült azért mert bármikor szétmehettünk volna (pár hónapja voltunk együtt akkor) bezzeg más lányokkal 3x is táncolt. Na mindegy. Azóta tartjuk ezt a heti egy alkalom találkozást, a szülei tartják el, emellett néha bevállal egy egy melót, de a pénzt állandóan a kocsijára költi. Sosem programozunk mert aztmondja nincs pénze, a családom felé nem nyit, minden hétvégén én alszok nála. Emellett nem érzelmes, leviszi az önbizalmam és az életkedvem mert sosem dícsér, más csajokat követget a neten, nem lehet vele ezekről beszélgetni, nem hív szerelmemnek, vagy akárminek. A haverjaival órákat telefonálgat, engem sosem hív fel. Elég problémás családból származom (vele mindig kedvesek), valamint sokszor segít nekem vagy szeretget, ez tart mellette. Most volt egy műtétem, aznap bejött hozzám látogatási időben, azóta egyszer jött át hozzám 2 órára, és ment is haza játszani, haverokkal hívásozni. Emellett volt egy rendezvény amire együtt mentünk volna, őt elvitte apuci, és egész nap 2 szót ha írt, este meg reklamált hogy miért nem írok neki.

Nyáron tervezek dolgozni, én nyitott vagyok elköltözni is (ja, összeköltözésről, esküvőről hallani sem akar de azt mondta ő velem tervezi a jövőjét) erre aztmondta, ha messze vesznek fel munkára ő nem jön velem.

Milyen ember az ilyen?

23/L 28/F



2023. ápr. 17. 06:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyszer szakítottam vele, akkor brutálisan visszasírta magát és foglalkozott velem, hívott, programoztunk (nem luxusutakra vágyom csak pl egy sétára) de azóta megint ilyen leszarom stílus lett
2023. ápr. 17. 06:35
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szexkapcsolatban vagytok, csak te gondolsz mögé többet.
2023. ápr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Ez szexkapcsolat, volt egy ilyen ismerősöm egyszerre több lánnyal volt szexkapcsolatban a tinderről (heti 1 találkozó) neki egyszerre 3 volt egyik sem tudott a másikról.

Évekig hitegette a lányokat, ő is nagyon jól tudott teperni vagy sírni ha kiakartak lépni

2023. ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jézusom ne már, de akkor miért visz haza a szüleihez, miért programozunk együtt velük, a szülei is azt mondják szeret, csak a maga módján 🥲

Hogy lehetne lebuktatni?

2023. ápr. 17. 07:00
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Troll
2023. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll? 🤣
2023. ápr. 17. 07:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4 Nem kell ezt lebuktatni, egyszerűen semmi keresnivalótok együtt. Minden vele töltött időd kárba vész. Az ilyen emberre nem lehet építeni. Ez egy önző zéro pasi.
2023. ápr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj lehet a te helyzeted más, ami biztos hogy nem normális ahogy kezel és 5 év után még mindig ott tartottok hogy heti 1 találkozó és te vagy aki utána jársz mindig. Közben folyamatosan aláz azzal hogy más lányokat dicsér láthatóan nyáladzik utánuk és még számodra fontos eseménybe se vett részt stb.


Te mindig adsz ő közel semmit láthatóan nem érdekled, nem hiszem hogy ilyen fiatalon egy ilyen kapcsolatra kellene elkötelezned magad, nyilván kötődsz de kivülállóként nagyon nincs rendben.

Az ő részéről bizonyos hogy szexkapcsolat szintjén vagy, nem szerelmes és nincsenek komoly szándékai.

Nyilván értem hogy úgy sem tudsz kilépni, de készülj fel hogy évekkel később majd amikor nem kellesz nagyot fogsz koppani.


Ez szexkapcsolat csak te nem tudsz róla, nem ilyen egy férfi ha szerelmes

2023. ápr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

4: Hogyha a szülei azt mondják szeret, attól boldogabb leszel a kapcsolatban?


Segítek: NEM.


Arra is felhívom a figyelmed, hogy egy normális parkapcsolat nem olyan, amit leírtál! Ha valaki csak otthon megdug, de egyébként más programot nem akar, alig keres az csak szexkapcsolat.

2023. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Zsák a foltját. Ő egy tipikus mamahoteles looser, te egy önállóan életképtelen hercegnő. Mai társadalmunk alja.


F, 42

2023. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!