Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember lennék amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék amiért nem vagyok hajlandó finanszírozni a barátom részét a nyaralásból?

Figyelt kérdés

Sosincs pénze jóformán, 230-at keres, de megtakarítása 0. Mindenféle hülyeségekre megy el a pénze, napi 1 doboz cigi, áruhitelek törlesztése, drágább ruhák (30k-s cipő például). Én augusztusban megyek el nyaralni egyedül, megmondtam neki hogy ha nincs félretéve 100-120 ezer forintja, akkor felejtse el hogy velem jön, mert én nem fogom neki fizetni. Erre besértődött, mondván hogy úgyis visszaadná, de akkor menjek egyedül, őt nem érdekli. Most tényleg én lennék a rossz?


27/N; 29/F


2022. júl. 19. 10:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lemaradt: fél éve vagyunk együtt, még nem voltunk eddig közösen nyaralni vagy kirándulni.
2022. júl. 19. 10:52
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele ha ennyire bizonytalan és megbizhatatlan anyagilag?

Ugye nem akarsz mellette gyereket vállalni?

2022. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

27 éves vagy. Már azon kellene a pasidnak gondolkodnia, hogy gyereket csináljon neked, nem a napi doboz cigin.

Ideje normális férfit keresned.

2022. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz, ne élősködjön rajtad.

Ha meg még csak fél éve vagytok együtt, akkor meg pláne.

2022. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
230-as fizetésből minek vagy hogyan vesz 30 ezres cipőt?
2022. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 harebell ***** válasza:
100%
Itt nem csak erről az egy nyaralásról van szó, teljesen máshogy álltok a pénzhez, ami hosszú távon probléma lesz (még inkább, mint most), ha nem találtok közös nevezőt. Nekem például nem lenne gond fizetni a párom részét, ha úgy alakultak éppen a dolgai, azért nyaraljunk inkább együtt - de ha rendszeresen rosszul osztja be a pénzt és (szerintem) felesleges dolgokra költ aránytalanul sokat, az már zavarna és akár szakítóok is lenne.
2022. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
És egy ilyennek van nője... :(
2022. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7-re:


Igen, szeretem őt nagyon. De az anyagi dolgai kiborítanak... megad mindent amit tud, de az, hogy minden hó végén 0-án van, vagy kölcsönökből tart ki következő fizetésig, az borzalmas. Mindig mínuszból indul eleve...

2022. júl. 19. 11:01
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én így együtt sem lennék vele, nemhogy még a nyaralást finanszírozzam. Pedig én aztán szívesen fizetek bármit az aktuális páromnak, ha tudom, hogy azért nincs pénze, mert tanul/dolgozik tisztességesen, de kevés a fizuja, aminek a nagyja vagy egésze a megélhetésre megy el/valamiért megszorul, stb. De akinek cigire és drága ruhákra van pénze, de közben kölcsönökből él, annak nem fizetnék semmit.
2022. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

8.-ra.


Szereted? Akkor tartsd el!

2022. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!