Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázat ilyesmire?

Figyelt kérdés

A problémám eléggé személyes. Sajnos nem tudok kit megkérdezni, ezért írom ki itt a kérdést. Hátha kapok hasznos véleményt, főleg férfiaktól. Tehát férjemmel az utóbbi időben egyre többet vitatkoztunk a szex mennyiségén. Nem is vita ez, hanem részéről sértődés. Mert ő akarja sokkal többször. Én meg sajnos az idézőjelben vett kényszerűség miatt egyre kevesebbszer voltam vele. Akkor is csak amiatt hogy legalább egy kis időre nyugodjon meg, szóljon hozzám.

Rövidre fogom. Elegem lett hogy a velem való törődést, kedvességet a szextől teszi függővé, visszaköltöztem szüleimhez egy időre.

Valamelyik nap átmentem hozzá egy-két ruhámért, és mit találok, olyan férfierő növelő gyógyszert. Hát megállt az eszem. Azon már nem is csodálkozok hogy kerített magának valakit, kérdésem nem ez.

Hanem az, ha olyan szexcentrikusnak érzi magát, akkor miért van szüksége ilyen gyógyszerre?

Plusz mi a véleményetek, lehetséges hogy a sértődései miatt távolodtam el a szexualitástól? 49/nő vagyok.


2023. ápr. 18. 18:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hogyne, nagyon sokszor próbáltam megértetni vele hogy nem lesz jó vége az állandó szexelhetnékének. Amelyik nap már kapott valamit olyankor van lenyugodva. De látom nem érti, sőt mondta is hogy örüljek amiért mindig kíván. Hát nem örülök mert teher. Azt is mondtam így tönkre fog menni a kapcsolatunk, ilyenkor nagy nehezen azt mondja majd visszafogja magát. De még egyszer sem sikerült betartania.
2023. ápr. 20. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!