Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar velem kettesben eljönni velem kirándulni. Hogy mondjam el neki hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés
Bárhova megyünk mindig azt akarja hogy a szüleim is jöjjenek velünk. Mintha menekülne a velem kettesben töltött idő alól. Mintha unalmas lenne neki velem kettesben. Nagyon nem tetszik ez a viselkedése. De ha elmondom neki össze fogunk veszni. Mert szerinte minél több időt kell a szülőkkel tölteni amíg élnek. És most mondtam neki hogy menjünk kettesben és kérdezi hogy miért ne jönnének a szüleim is? Hogy mondjam el neki hogy ne vesszünk össze? Érzem hogy nagyon össze fogunk veszni
2023. ápr. 20. 21:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az apja elhagyta,az anyjaval meg nincs joban. Szoval ja,szinte az en szuleimet tekinti a sajatjainak
2023. ápr. 20. 21:41
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Ideje lenne felnőnie.
2023. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
4# szex mindig van meg sokat vagyunk kettesben otthon, szóval itt most nem erről van szó. Ő teljesem másképp gondolkozik. Sajnálja a szüleimet hogy soha sehova nem mennek és ha már mi megyünk kérdezzem meg őket hogy jönnének e ők is. A másik válasza meg az, hogy tudja higy milyen elveszíteni valakit és milyen amikor nincsenek szülei,nagyszülei. Ő elvesztette őket. És el is sírta magát amikor ezt elmondta. Hogy a szülőkkel kell lenni a legtöbbet,amíg élnek. És most ha elmondanám neki ezt,ezzel védekezne és összevesznénk. Csak annyit mondtam neki hogy veled szeretnék kettesben kirándulni,bárki más nélkül,kettesben élvezni. Szóval egyrészt sajnálom is, de másrészt pedig nekem is nagyon kevés az önbizalmam így ilyenkor azt hiszem hogy csak kerülni akarja a kettesben töltött időt velem és hogy unalmas velem kettesben neki. Mivel megkaptam már sok embertől hogy unalmas vagyok
2023. ápr. 21. 01:29
 14/21 A kérdező kommentje:
Ő szeret engem csak és ezt ki is mutatja de sajnálja a szüleimet vagy nem tom
2023. ápr. 21. 01:29
 15/21 A kérdező kommentje:
Ja és azt is elmondta hogy azért szeret ennyire a szüleimmel lenni mert az én anyámat szinte a saját anyjának tekinti, mert a saját anyja nem törődik vele. Az apámat meg apjának tekinti mert az ő apja elhagyta. Mindig viccelődik ezzel és én ezt elfogadom és jól esik hogy ennyire szereti a szüleimet és hiányzik neki a családi szeretet, viszont nem lóghatunk álladóan a fenekükbe. Ezenkivül kimutatja kettesben is hogy nagyon szeret
2023. ápr. 21. 01:35
 16/21 A kérdező kommentje:
Az ő anyja nincsenek is itt. Ritkán látja őket, másik városban élnek. Nálam vagyunk mindig, a szüleimnél
2023. ápr. 21. 03:11
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ettol meg lehet igenyed a kettesben toltott programokra. Egyebkent ugy tunne, hogy tkp csak a szuleid miatt van veled...
2023. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Aza baj, hogy neked nincs kocsid, a szüleidnek meg van, és nem akar tömegközlekedve kirándulni. Szívesen.
2023. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De van kocsim
2023. ápr. 21. 14:14
 20/21 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok mostanában?

2023. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!