Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar velem kettesben eljönni velem kirándulni. Hogy mondjam el neki hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés
Bárhova megyünk mindig azt akarja hogy a szüleim is jöjjenek velünk. Mintha menekülne a velem kettesben töltött idő alól. Mintha unalmas lenne neki velem kettesben. Nagyon nem tetszik ez a viselkedése. De ha elmondom neki össze fogunk veszni. Mert szerinte minél több időt kell a szülőkkel tölteni amíg élnek. És most mondtam neki hogy menjünk kettesben és kérdezi hogy miért ne jönnének a szüleim is? Hogy mondjam el neki hogy ne vesszünk össze? Érzem hogy nagyon össze fogunk veszni
2023. ápr. 20. 21:19
1 2 3
 21/21 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Nagyon fontos dolgokat írtál.

Szerintem nagyon becsülni való, hogy ennyire őszintén megírtál ide magtokról ennyi mindent!

2023. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!