Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jelenlétemben azt fejezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jelenlétemben azt fejezi ki másoknak hogy neki tetszenek, akkor meg is csalna?

Figyelt kérdés

Van nem egy csaj akár ol szomszéd, vagy havernő, vagy ki tudja talán kollegái is, akikkel kedvesen cseverészik, belevisznek többet nyilvánosan szimoatizálnak esetleg flörtölnek is, a párom be akar vágódni, olyankor én le vagyok ejtve, és az se érdekelné ha otthagyom ilyen szitukban, maradna beszélgetni a másik lánnyal, elmegy velük szórakozni is nélkülem miután én eljövök onnan, meg ilyeneket csinál.

1.5 éve vagyunk együtt, nekem állandóan szerelmeket vall, naponta akar velem aludni velem lenni, félig ez miatt együtt élünk, féltékeny típus is.

Mintha minden nőnek a nőnek megfelelő arcát mutatná.

Jól érzem hogy nem megbízható ember?



#flört #szemezés #mentális szex
2023. ápr. 21. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed.
2023. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, csak mondja, ez teljesen egyértelmű.
2023. ápr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt kis tetű! Ilyent dobd ki mint macskát xarni!
2023. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá arra, hogy: háromszögezés. Ez egy manipulációs technika. Been there.
2023. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Lehet már meg is csalt...
2023. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!