Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert bamul más seggeket es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bamul más seggeket es tesz megjegyzest ra hogy huu milyen jo. Stb a jelenletemben? Tetszettem neki, udvarolt de nem lett koztunk kapcsolat.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok errõl, ezt miért teszi?

Leginkabb ferfiak valaszat varom, de nok is valaszolhatnak..


2019. máj. 11. 19:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bámul
2019. máj. 11. 19:46
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert egy alpári bunkó, és ezzel próbál téged hergelni, hátha ki tud csikarni valamilyen érzelmet belőled.


Nem veszítettél vele semmit.

2019. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett köztetek kapcsolat akkor miért zavar? A férfiak ilyenek, hogy seggeket bámulnak.
2019. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ilyenek, hogy megbámulják, amit eléjük tolnak. Nem csak a férfiak.
2019. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem lett köztetek kapcsolat, ezért most megpróbálja leépíteni az egódat, azzal hogy mondja mások jobbak nálad.

Más kérdés hogy a jobbat nem tudja a piciny agya másként definiálni, mint hogy a hátsója szebb.

De azért érted a lényeget.

2019. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem.irtam hogy zavar mert haverok vagyunk, csak nem tudom mire véljem?


illetve mi ertelme nekem mondogatni hogy hu de jo segge van, vagy ha elorõl latja es.passzos cuccba van a nõ akkor hogy huu milyem husos neki elõl.

Rolam nem.beszelunk mert az tabu.

2019. máj. 11. 20:36
 7/16 A kérdező kommentje:

Olyankor azt mondom menjen talalkozni veluk, de a valasz altalaban az hogy á nem . Majd pár nap utan kerdi mikor megyünk egyutt bulizni.

Szerintetek?

2019. máj. 11. 20:39
 8/16 anonim ***** válasza:
Kiröl tetszik beszélni???????? Milyen kapcsolat volt közöttetek?
2019. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet a maga ősember, proli módján próbál féltékennyé tenni.

Óvoda.

2019. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tök jó, csak a lényeget nem írtad le: ha udvarolt, miért nem lett belőle semmi, miért állt meg a dolog?

1. Ha miatta: egó dolog, akkor azt karja ezzel bizonyítani neked, hogy már letett rólad, vannak más jó nők is, neki így is jó.

2. Ha nem te utasítottad el, hanem ő váltott haver üzzemmódra: valamiért visszavonulót fújt és már inkább haverként kezel. Vagy csak nem adtál neki egyértelmű jelet, csak húztad az agyát, amit ő lekoptatásnak vett.

3. Ha meg egyszerűen semmi nem történt: ő félt direkt kezdeményezni és elhívni, te pedig ugyanígy nem mutattál érdeklődést, ezzel a viselkedéssel lehet csak "ki akarja ugrasztani a nyulat a bokorból", és a reakciódat kicsikarva látni a valódi érzelmeidet irányába.


Tippeld meg a 3 közül melyik az, te ismered a haverodat.

Ja és bocs, nő voltam. ;)

2019. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!