Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félévente egyszer engedjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félévente egyszer engedjem a nejemnek, hogy a jelenlétemben megcsaljon?

Figyelt kérdés
Egy ideje mondja már, hogy szerinte a szexuális életünket ez feldobná, van is rá jelöltje. Bár én erre azt mondtam, hogy olyannal nem, akit rendszeresen lát. A hátam mögött nem csinálná, bár én már megcsaltam egyszer, ami sajnos kitudódott, de ő akkor megbocsátott. Nem tudom, hogyan tekintsek erre, alapvetően lehet, hogy engem is izgatna, de utána lehet, hogy nem tudnék rá ugyanúgy tekinteni, ahogyan előtte. Volt már valakinek hasonló tapasztalata férfitársak? 38/F a nejem 27/N.
2017. júl. 4. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
csináljátok hármasban
2017. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Az nem megcsalás.

Csak legyen jó neki.

Jobb lenne házasságnak csúfolt mocsarat megjavítani, de ettől függetlenül, ez is jó. Nem értem, miért fél évente egyszer s miért kell kikötés, mikor neki akarsz jót, de hajrá, persze.

2017. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Undorító.


De ez is max. akkor tisztességes, ha te is megteheted ezt vele.


De ez mindenképp undorító.

2017. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Na várjál. De te is fél évente bugványozhatsz mást ? Ha te nem, akkor ez nem valami előnyös üzlet, ha te egyszer csaltad meg.

30/f

2017. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tokeletesen osszeilletek.

Gane es ganene

2017. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha megcsaltad akkor ez a minimum ami jar neki. Meg se kellene kerdeznie teged.
2017. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Ha a jelenlétedben csinálja az engedélyeddel az nem számít megcsalásnak.

Amúgy ez a megoldás akkor kielégítő ha a szexuális étvágya fél évente egy aktus. Máskülönben javaslom inkább a kölcsönösen nyitott házasságot, ellenőrizgetések nélkül.

Nyilván te is vágysz más nőkre ha már egyszer megcsaltad.

2017. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Jojjon mar az a k**va armageddon! Ha ferj tartja a gyertyat mig a felesege az orra elott massal dug, ennel lejebb mar semmi nem lehet.
2017. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Sírógörcs vazze hát mi van veled ember??????

Hol van a gerinced?

2017. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Igen, velem! Neked majd viszek pattogatott kukoricát és kólát, hogy ne unatkozz!
2017. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!