Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben a párotok meg kitalálta megváltoztat benneteket és beleszól a dolgaitokba és nem lehetett ettől eltántorítani, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

aztán meg mikor látja, hogy nem éri el a célját akkor meg feszült, ideges, beszólogat, szemrehányást tesz szexmegvonás és hasonlók


pedig nem csinálom azt, hogy dacból azértse, de 35 éves vagyok és szerintem ilyen korban az emberek csak úgy nem változnak meg, főleg nem mert valaki ezt akarja


2023. ápr. 21. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
2023. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen. Amiben nem változtam meg a kedvére, abból sokszor konfliktus lett, és a szememrehányta, amiben megváltoztam, úgy sem voltam elég jó, és még meg is kaptam, hogy gyenge vagyok, mert feladom magam. Szexmegvonás, minden volt. Mi lett a vége? Szakítottunk.

Persze attól függ, hogy miben akar változtatni, ha apróság és nekem nem fontos (nem az identitásom része), akkor megteszem, vagy, ha azt látom, hogy ez hosszútávon az én javamat is szolgálja. Viszont teljes személyiségeket, személyiségjegyeket nem lehet átformálni.

2023. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt pasi aki meg akart változtatni többek között. Hisztizett, veszekedett, satöbbi, ha nem az volt amit ő akart. Meguntam és szakítottam. Akkor még öngyilkossággal is fenyegetőzött. Mondom AZ a te döntésed, semmi közöm hozzá. Csak nyugodtan.

Aztán otthagytam.

2023. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, aki ezzel próbálkozott, de nagyon gyorsan lapátra került. Ilyenig, hogy szexmegvonás, el se jutott. Igazából a szexis se jutottunk el, tényleg pár randi után pontot tettem a dolog végére. Vegyen kutyát, aztán idomítsa azt.
2023. ápr. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!