Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Furcsa viselkedés.

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomba. Szóval egyszer meg is dicsért, meg, amikor étterembe voltunk megkérdezte, hogy eleget ettem-e. Mert mondta, hogy ki fizeti a többit. Persze a haverokkal voltunk. Nem kettesbe. Tudtam, hogy neki tetszik egy idősebb pali. Szóval nagyon nem nyomultam. De most, ahogy hallottam összejött a palival, bár szerintem és mások szerint is csak azért, hogy dicsekedni tudjon. De problémám nem is ez hanem most, mint egy óvodás kötekedik velem. És egy kicsit zavar, mert azért többet vártám tőle. Ráadásul mikor kettesbe vagyunk teljesen másképp viselkedik. Érettebben és eltudunk bár miről beszélgetni. Na szóval, most hogy is van ez? ( A helyesírás nem az erősségem, szóval nem kötekedni vele. Inkább a kérdésre szeretném tudni a választ. Mert elfogult vagyok a témába, hisz nekem tetszik a lány és azt mondanám magamnak, hogy azért csinálja mert bejövök neki... De inkább valaki kívülről elmondhatná a véleményét.)
2010. okt. 9. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát...a lányok elég furcsa szerzetek...elég nehéz ezt ilyen távolságból megítélni...az is lehet, hogy tetszel neki. ez esetben egyértelmű "jelzéseket" szoktak adni...pl. sokszor megdicsér vagy odafigyel rád és mindig a kedvedben próbál járni.

De az is lehet, h tényleg az a pasi tetszik neki és veled meg csak barátkozni akar...

2010. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget.
2010. okt. 9. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges hogy azért viselkedik máshogy a lány a barátaival, mert nagyobb lesz az önbizalma, és velük ha többen vagytok jobban tud baromkodni,beszólogatni,téged szivatni...Ha ketten vagytok meg normálisan beszélget az emberlánya és nem idiótáskodik :) Az idősebb csávóval meg nem tudom mi a helyzet, mert ha olyan lány, sokmindenkivel flörtölhet egyszerre...Szerintem kérdezz rá nála, hogy ki tetszik neki...vagy hogy tényleg bejön-e neki az idősebb pasas :)
2010. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éretlen a lelkem!
2010. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!