Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok feszülős cicanadrágban menne az utcára?

Figyelt kérdés

A párom ma cicanadrágban ment el dolgozni és én eléggé furcsállom ezt a viseletet. Nem tetszik, hogy teljesen rá van tapadva, vágja a fenekét a bugyi és minden látszik.

Ti hogy álltok ehhez, szerintetek normális viselet ez? Köszönöm


2023. ápr. 24. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon igénytelen, amikor átlátszik a nadragon, hogy bevág a bugyi. Azzal önmagában nincs gond, hogy tapadó nadrágot hord, de ez a bugyi atlatszodas ultra gaz.
2023. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy hol dolgozik. Gondolom, nem kosztümben járt eddig se. Akkor normális. Ma nagyon sok fiatal nő hordja, ez a divat, ez van.
2023. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Igénytelen dolog, mivel ordít róla, hogy a kétségbeesett magamutogatás a cél.
2023. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Nő vagyok, itthonra sem vennék fel ilyet, nemhogy utcára, a párom meg ki sem engedne a házból ilyenben!
2023. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Mint a divat úgy általában. Miért hordjuk azt, amit mindenki? Mert meg akarunk felelni mindenkinek.

Akinek a komplett feneke kilóg, az meg ráadásul figyelemre és elismerésre is vágyik.

2023. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Igen, ha a férjem cicanaciban menne utcára, teljesen kiakadnék.


Amúgy én se hordok ilyet, prolis, 10 éve nem divat.

2023. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

4: "párom meg ki sem engedne a házból ilyenben"


Lehet, hogy azért, mert úgy felajzaná a látvány, hogy azonnal el akarna kapni egy kis huncutkodásra. :-)

2023. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Divatbűnnek számít, ha cicanadrágból kilóg a fenék és átlátszik a bugyi. Elég prolis, magamutogató. Amúgy meg, azt vesz fel, amit akar, ha már nagykorú.
2023. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Ilyenekre mennek ra a ferfuak.. aztan utana jon az a notol : zaklatnak".
2023. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
A picsanadrágos nők szerintem is olyan kétségbeesetten vágynak az elismerésre, arra hogy megnézzék őket a férfiak, hogy az már szánalmas.
2023. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!