Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy mi értelme a pulóver haspólóknak? Azonkívül, hogy valszeg kiválóan lehet benne enyelegni a fiúkáknak valami xs-es, feszülős pitsagatyával vagy cicanadrággal.

Figyelt kérdés

Városban láttam jó néhányat.

Minek vastagabb anyagú felsőt felvenni, ha kint van a lány egész hasa? Fáznak a mellei?



2018. ápr. 22. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez funkcióját tekintve értelmetlen, de jól kinéző ruhadarab. Edzéshez szokták leginkább hordani, pont azért, mert jól néz ki egy feszülős edzőnadrággal. Keskenyíti a derekat.
2018. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Irigy kövér lány vagy, vagy frusztrált pasi? :D

Egyébként nem tudom, de nem is érdekel a téma.

2018. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez pont azoknak a lányoknak jó akiknek fázni szokott a cicijük
2018. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 2


irigy kövér lány, fusztrált pasi, istenem, nics olyan kérdés, ahol ne olvasnám ezt a kommentet :D


Te meg gondolom valami 160 kilós, mikropéniszes jabba, aki a pincéjében gépezik és kommentel egész nap

2018. ápr. 22. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

# 2 # 4

A vicces, hogy aki(k) ezt kommenteli(k) állandóan, pont beleillenek valamelyikbe. :D

2018. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éve sem értettem, mi értelme azoknak a szőrös télikabátoknak, amik mell alatt végződnek, de már nem nagyon izgat.
2018. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a divat
2018. ápr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Itt most nem a funkciót kell nézni, hanem a szabást. Ha mostanában láttad a városban akkor tudhatod, hogy nincs szükség ebben az időben a derék vagy a has bebugyolálására. Egyszóval sima dizájnelem az outfitben. Ami mit is eredményez? Hogy nem kell neki értelem. Mi értelme annak, hogy az egyik pólómról lóg le két-két ilyen cucc?


[link]


Azon kívül, hogy számomra megfelelő komfortérzetet biztosít a nekem tetsző ruhák viselése, semmi gyakorlati haszna. De az öltözködés már rég nem erről szól.

Provokatív kérdés, nem több.

2018. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%

Kb mint a kabátnak mini szoknyával, csizmának sorttal, hosszú gatyának egy szál trikóval, kb annyi értelme van ennek is.

Nem az eszükért szeretjük a lányokat, na.

2018. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

„Nem az eszükért szeretjük a lányokat, na."


Téged sem.

2018. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!