Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a párotokhoz költöznét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotokhoz költöznétek ha messze lakik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy srác már pár honapja együtt vagytok távkapcsolatban van karrierje, saját háza, kocsia és komolyan gondolja veletek de sajnos messze lakik egy kis városban. Tanulás után hozzá költöznél?
2023. ápr. 25. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem költöznék Budapestrol kisvárosba
2023. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Alapból nem lennék távkapcsolatban, mert szerintem kell legalább heti 3-4 együttlét, hogy ténylegesen megismerjem az illetőt összeköltözés előtt. És még így sem ejteném meg 6 hónapnál előbb. Miért költöznék valakihez, akit alig ismerek? Mivel távkapcsolatban az a pár hónap alatt összvissz néhányszor találkoztatok.
2023. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár nem távkapcsolatban éltünk, szinte minden nap találkoztunk, csak aránylag messze laktunk.


Budapestről költöztem kisvárosba, 40 km-re, saját lakásból egy közös albérletbe a most már férjemhez. Nem tanulás után, 40+-osak vagyunk, dolgozunk. Férjemet ide kötötte a munkája, én meg amúgy is váltani akartam, erre kerestem új állást.

2023. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es és ha már jól ismered mondjuk 1-2 éve és sokszor találkoztatok?
2023. ápr. 25. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem koltoznek sehova orszagon belul Budapestrol, maximum kulfoldi nagyvarosba, de azt sem ugy, hogy tavkapcsolatbol, maximum egy Budapesten megismert, itt elo ferfival kozosen.

De itteni masik kisvarosba biztosan nem. Pedig home office melom van, lakhatnek barhol, de nekem nem hianyzik a kisvarosi elet korlatoltsaga.

2023. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a jelenlegi lakhelyemhez nem kötne olyan erősen semmi, plusz nagyon jól kijönnénk a férfival akkor igen.
2023. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Nekem is van saját lakásom, és Pestről nem megyek máshova, max el az országból.
2023. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
SZintúgy. Vagy maradok Budapesten vagy külföldi nagyváros.
2023. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha szimpatikus lenne az o varosa, joban lennek a barataival/csaladjaval, konnyen megkozelitheto lenne az en varosom, lennenek a varosaban programok es a kozelben munkahely, es jo a kapvsolatunk, akkor ugy igen.

(Mondjuk en az eddigi valaszokkal ellentetben nekem pont Pest lenne az a hely, ami bar kozel van hozzam, de nem koltoznek oda, maximum ideiglenesen.)

2023. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

"pár honapja együtt vagytok távkapcsolatban"

Szerintem nagyon korai még költözésre gondolnod.

2023. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!