Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti költöznétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti költöznétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom vett egy házat-100%ban csak a saját pénzéből-abban a városban ahova én nem akarok költözni. Van már egy kisfiúnk, 6 éve vagyunk együtt.

Oké, hogy a saját pénzéből veszi, de rosszul esik, hogy azt akarja hogy olyan helyre költözzek amit én nem akartam.

Mondtam neki sokszor, hogy nem akarok ott lakni, de nem foglalkozott vele, megvette.

Ti mit tennétek a helyemben?



2017. júl. 10. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Miert nem szeretnel oda koltozni?

Miert ott vett parod hazat?

Manapsag nem olyan konnyu hazat venni,szerintem orulj neki,hogy ilyen parod van! Sokan eveket varnak ra,hogy ossze koltozzenek.

2017. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 AchromaticSmarties ***** válasza:
34%
Oda fogja felvinni azokat a nőket, akiket melletted kezelget.
2017. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem mennék és el is válnék, ha ennyire telibeszarja az én véleményemet ilyen fontos kérdésekben.
2017. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérnék tőle hasonló "szivességet"
2017. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem költöznék.

Nyiltan lexarta, hogy te mit akarsz.

2017. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöznék oda. Hogy lehet ennyire semmibe venni az élete párját? Nagyon gáz a pasi. Fontosabb az a ház, mint a családja? Akkor lakjon benne egyedül.
2017. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Én abban a helyzetben vagyok, hogy az én kezemben van sok millió, én nevemen lesz a házunk.

DE évek óta együtt vagyok a párommal, egyértelmű, hogy olyan házat fogok venni, ami neki is tetszik, ahonnan ő is be tud járni munkába stb.

Nem vennék úgy házat,hogy a párom kifejezetten ellenzi azt a környéket.Mert fontos a véleménye és mert vele tervezek hosszú távon.

Nagy gáz hozzállás,hogy mivel övé a pénz, ő dönt, meg sem hallgat.

Főleg,hogy nálatok gyerek is van..

Szerintem ne költözz oda, ha jó okod van rá.

Pl ha nem abban a városban van a munkahelyed, nem abba a városban akarnád beíratni a gyereked általános iskolába..Stb..

Ha nem így terveztél, nem tudnád ott megoldani a dolgokat, akkor ne menj.

2017. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jogilag nem biztos, hogy ővé a ház, tök mindegy kinek a nevén van. Ha különvagyonából vette, örökség, együttélésetek előtti pénzből, akkor igen, különben nem. Ugyan úgy, mint házasságban, csak nem biztos, hogy 50-50 %, szerzés arányában. Azonban nyilván nem lenne tisztességes Tőled, ha ezt bíróságra vinnéd ha szét mentek, házasságban sem.


Azzal, hogy nem számít neki, hogy Te oda költözöl e, akarsz e ott lakni, azzal tulajdonképen azt mondja lesz--ja maradsz vele, vagy nem, Ő oda megy. Mész vagy maradsz, nem érdekli. Sokat nem jelentesz neki.

2017. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztosan nem mennék.


24f

2017. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha van előző kapcsolatából gyereke, nagy része az övék lesz. Nem mindegy neked, hol van?
2017. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!